no-img
*** نِگزاوار ***

*** فایل های صوتی خط به خط متن کتاب زیست شناسی_بسته تزریقیmp3

help
*** نِگزاوار ***

ادامه مطلب

MP3
***فایل های صوتی خط به خط متن کتاب زیست شناسی***بسته تزریقی(mp3)نجوا
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
mp3
مهر ۲۵, ۱۳۹۶

***فایل های صوتی خط به خط متن کتاب زیست شناسی***بسته تزریقی(mp3)نجوا


فایل های صوتی زیست شناسی دهم*یازدهم* پیش دانشگاهی *** نماد اعتماد الکترونیک*** بافرمتmp3 – روش های آلفای ذهنی ، تند خوانی ، مرور سریع – آپدیت آذر۹۶

دانلود فایل های صوتی( mp3 )خط به خط متن کتاب زیست شناسی دهم یازدهم دوازدهم و پیش دانشگاهی

فایل های صوتی خط به خط متن کتاب زیست شناسی پیش،دهم و یازدهم

پوستر تبلیغاتی زیست شناسی

مقدمه تولید کننده :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی همه چیز سریع تر و راحت تر شده است. در کارها مشقت کمتری به افراد وارد میشود و صرفه جویی در انرژی و زمان هر روز بیشتر و بیشتر میشود.به عنوان مثال در گذشته رفت و آمد بین دو شهر بسیار سخت و زمان بر بود. پر از حوادث و خطرات مختلف بود و عمدتاً کسی از سفر کردن لذت نمیبرد و همواره خستگی رکن اصلی مسافران بود . اما امروزه با اختراع وسایل نقلیه موتوری نه تنها افراد برای کارهای ضرروی بلکه بسیاری هر ساله به عنوان یک لذت و استراحت قصد سفر میکنند.

چند سالی نیست که درس خواندن هم از این کارناوال پیشرفت جا نمانده است و دیگر به آن سختی و عذاب آوری گذشته کسی درس نمیخواند. بسیاری از ترفند های سرعتیِ موسساتی همچون کنکور آسان است استفاده میکنند، عده ای در همایش های چند روزه ی اساتید برتر شرکت میکنند و یک کتاب را  در عرض چند روز فرا میگیرند . و عده ای همچان به روال گذشته ، خودشان را در یک اتاق حبس و با مشکلات روحی بسیاری مواجه میشوند.

تجربه و منابع معتبر نشان میدهند که دانش آموزانی که از روش های نوین مطالعه بهره میگیرند به مقدار قابل توجهی بازده بیشتری دارند.

سیستم آموزشی نگزاوار با همین هدف پس از مطالعه و تحقیقات بسیار تصمیم به تولید و ارائه یک بسته آموزشی ویژه با عنوان “ بسته ی تزیقی صوتی خط به خط متن کتاب زیست شناسی نگزاوار” گرفته است .

قابل توجه است که این ایده برای اولین بار در کشور اجرا میشود و به دانش آموزان این امکان را میدهد تا در هر حالتی و در هر مکانی و با هر وسیله ای اعم از موبایل،تبلت ، لپ تاپ ، ام پی تری پلیر و  … کتابشان را به همراه داشته باشند و با خیال راحت آن را مطالعه کنند.

بسته صوتی زیست شناسی خط به خط متن کتاب زیست شناسی ، درواقع همان کتاب زیست شناسی اصلیتان میباشد اما به صورت صوتی و در قالب فایل های mp3 ( ام پی تری) .همچنین برای تهیه ه این پکیج از گوینده های حرفه ای و روش های تند خوانی استفاده شده است تا بتوانید در عرض چند ساعت یک بار کتابتان را مرور کنید.

***************  این بسته شامل دو نسخه از فایل های صوتی میباشد، یکی به صورت عادی برای مطالعه با سرعت معمولی و دیگری ب سرعت ۴۰% سریعتر برای مرور و مطالعه سریعتر ********************

کتاب های صوتی یا کتاب تجسمی: 

توجه کرده اید وقتی یک نفر یک داستان را برای شما تعریف میکند تا مدت ها در ذهنتان باقی می ماند ؟

امروزه ثابت شده است که ذهن در هنگام شنیدن ، مفاهیم و اطلاعات وارد شده به مغز را  تصویر سایزی و طبقه بندی میکند. و مغز تمام پتانسیل خود را تنها برای پردازش اطلاعات و ثبت مفاهیم صرف میکند.

با توجه به چارت و نمودار یادگیری مغز در زیر به اهمیت استفاده از پکیج صوتی زیست شناسی پی میبرید .

میزان یادگیری در حالات مختلف:

  • میزان یادگیری در هنگام خواندن متن : ۱۰ درصد ( مانند مطالعه کتاب)
  • میزان یادگیری در هنگام شنیدن سخنرانی : ۲۰ درصد (مانند توجه به حرف های استاد)
  • میزان یادگیری در هنگام دیدن : ۳۰ درصد ( مانند تمرکز روی تصاویر)
  • میزان یادگیری در هنگام شنیدن و تصور : ۶۰ درصد ( مانند استفاده از این پکیج )
  • میزان یادگیری در هنگام بحث کردن : ۷۵ درصد ( مانند گفتگو با دوستان )
  • میزان یادگیری در هنگام درس دادن به دیگران : ۹۰ درصد ( مانند تدریس )
پکیج آلفای ذهنی,بسته صوت زیست شناسی,تاثیر شنیدن و تصور در زیست شناسی

میزان یادگیری در حالات مختلف

 چرا این بسته ، بسته ی تزیقی زیست شناسی نام گرفته است ؟!

راه های مختلفی برای درمان بیماری وجود دارد. گاه با استراحت بهبود میابیم ، گاه لازم است تغذیه مان را عوض کنیم ، برخی اوقات پزشک معالج برایمان قرص و شربت تجویز میکند که معمولا پروسه ی زمان بری است . اما همیشه سریع ترین و بهینه تزریق مستقیم دارو است .

فایل های صوتی زیست شناسی

بسته زیست شناسی تزریقی

در این روش مطالعه هم ، شما میتوانید در کلاس های اساتید شرکت کنید، کتاب های مختلف تکمیلی را مطالعه کنید، جزوه های اساتید دیگر را بخوانید و ده ها راه دیگر، اما با تزریق جملات کتاب درسی به مغز ، روند یادگیری و مرور بسیار سریع و بهینه میشود. دقیقاً مانند تزریق دارو به بدن، شما کتابتان را مستقیماً به مغزتان تزیق میکنید.

ما این بلا را سر شما می آوریم !

آیا شما هم تجربه کرده اید که یک آهنگ را گوش دهید و بعداً قطعه ای از همان آهنگ آنقدر در ذهنتان نجوا و زمزمه شود که کلافه شوید ؟!

این یک عمل اتوماتیک از طرف ضمیر ناخودآگاه شما میباشد . با گوش دادن به فایل های صوتی زیست شناسی نگزاوار ، مغزتان همین بلا را به سرتان می آورد و آن را آنقدر وقت و بی وقت برایتان زمزمه میکند تا در عمق ضمیر ناخوداگاهتان جا گیرد.به همین دلیل است که به این بسته ، پکیج زیست شناسی نجوا هم میگویند.

مواظب باشید معتاد این بسته نشوید !

ما هیچ گونه تعهدی در قبال این نداریم که معتاد این کتاب صوتی زیست شناسیتان شوید و بارها و بارها در روز آن را به مغزتان تزریق کنید. ! با استفاده از فایل های صوتی که در قالب MP3 از متن کتاب زیست شناسی تهیه شده است درواقع با استفاده از هندزفری کتاب را به ذهنتان تزریق میکنید. همیشه تزریق راحت است و نسبت به راه های دیگر به سرعت بالاتر معروف میباشد.بنابر این کسانی که یک فصل را تزریق میکنند بسیار تمایل دارند بقیه فصل ها را هم به سرعت مرور کنند و احتمالا معتاد کتابشان میشوند. این فایل ها حاوی اصل متن کتاب میباشند . توجه فرمایید که این فایل یک فایل آموزشی نیست که مانند خیلی از مدرسان توضیح داده باشیم . بلکه تنها به طور کامل متن کتاب را با شیوه های تند خوانی و نوین گویندگی میخوانیم. یعنی درواقع شما دقیقاً همان کتاب درسی خودتان را گوش میدهید نه توضیح خاصی …

تصویر درس خواندن با هندزفری یا فایل های صوتی

تصویر درس خواندن با فایل های صوتی زیست شناسی

*******************************

*****************

القای مغزی یا آلفای ذهنی زیست شناسی به چه معناست ؟!

امواج مغناطیسی ذهن انسان به چند دسته تقسیم میشوند :دلتا،تتا،آلفا،اس ام آر،بتا،گاما…

امواج بتا: این امواج در حالت بیداری فرکانسی در حدود ۱۴ تا ۲۱ تناوب یا دوره دارند . اغلب فعالیت های ذهنی پیچیده از این دسته امواج مغزی میباشند.

امواج آلفا : این امواج اغلب در حالت آرامش و کارهایی که دقت خاصی نمیطلبند از مغز ساطع میشوند و فرکانسی در حدود ۸ تا ۱۲ دوره یا تناوب دارند.

مطالعات دانشمندان نشان میدهد شنیدن فایل های صوتی در حالت آرامش یا در امواج آلفا،مانند خواب سبک،استراحت و… باعث تثبیت مطالب در ضمیر ناخود آگاه شده و در یادگیری و حفظ مطالب درسی موثرند . مانند یک آهنگ که اخر شب گوش میدهیم و صبح روز بعد قسمت هایی از آن در ذهنمان زمزمه میشود.

*******************************

*****************

کاربرد ها و روش استفاده از پکیج صوتی زیست شناسی خط به خط نگزاوار

این پکیج را میتوانید پس از خرید دانلود و در گوشی،تبلت ، لپ تاپ و ام پی تری پلیرتان ذخیره و همیشه به همراه داشته باشید. فرض کنید کتابتان را همیشه به همراه دارید. این کتاب نیازی به محیط خاصی برای مطالعه ندارد ، نیازی به آرامش محیط ندارد ، نیازی به تمرکز زیاد ندارد ، نیازی به زمان زیادی ندارد . فقط کافیست در هر مکان و هر زمانی با هر شرایطی هندزفریتان را وصل کنید و یک فصل را مرور کنید.

مزیت اصلی این پکیج استفاده از آن همزمان با کارهای روزانه است.هر روزه بسیاری از ما زمان زیادی را صرف کارهای روزمره خود میکنیم. به این اوقات ، اوقات مرده هم میگویند. استفاده از اوقات مرده توسط مشاوران تحصیلی همواره مورد تاکید بوده است. اما چگونگی آن هیچگاه به وضوح شرح داده نشده است.

در اوقات مرده ، ذهن انسان در حالت آلفا و پذیرش ناخود آگاه قرار میگیرد. ازین فرصت میتوان به گوش دادن به متن کتابتان استفاده کنید و به واقع مطالب کتاب درسیتان را مرور و دوباره به ذهنتان تزریق کنید.

*******************************

*****************

مرور و تزریق یک فصل هنگام صبحانه:

صبح زود بیدار میشوید، تا نیم ساعت امواج مغزیتان در حالت آلفا قرار دارد .یعنی در حالت آمادگی پذیرش بسیار بالا در ضمیر ناخودآگاه.  هندزفریتان را بردارید و همچنان که صبحانه میل میکنید یک فصل از کتابتان را پخش کنید، ابتدا با جملات انگیزشی که یکی دو دقیقه از اول هر فایل را به خود اختصاص داده اند سرحال و پر انرژی و انگیزه شده و تا انتهای فایل متن اصلی کتابتان را با شیوه ی تند خوانی مرور کرده اید . صبحانه تمام میشود و شما در بهترین موقع روز، که در گذشته این تایم را از دست میدادید یک قدم از رقیبانتان گرفته پیشی رفته اید .

مرور دروس زیست در هنگام غذا خوردن توسط فایل های صوتی

مرور دروس زیست در هنگام غذا خوردن

مرور و تزریق یک فصل هنگام ناهار:

بمباران ذهنمان را ادامه میدهیم. فایل صوتی یکی از فصل های زیست شناسی را در موبایل یا پلیرتان پیدا و پخش کنید.اگر سرو صدا یا مکالمه افراد دیگر خانواده حواستان را پرت میکند با هندزفری یا هدست این کار را انجام دهید. این کار باعث میشود به اخبار نا مربوطی که از تلویزیون و رادیو پخش میشود گوش نکرده یا از مکالمه غیر ضروری با افراد خانواده در سر سفره اجتناب کنید. بهتر نیست هم به ناهارتان برسید و هم یک فصل از کتابتان را به صورت صوتی مرور کنید؟

مرور و تزریق یک فصل هنگام ورزش وتفریح :

اینکه زندگیتان را کاملا از دست بدهید و به درس خواندن بچسبید و در یک اتاق تاریک،روبروی قفسه کتابها خودتان را حبس کنید، یا به خودتان نرسید ، موهایتان پریشان شود ، و تیپ و ظاهر مناسبتان

را از دست دهید و از اجتماع دور شوید خواسته ی ما نیست ..  مطالعه و هدف مند بودنتان را بهانه ی نرسیدن به خودتان نکنید.برای استراحت یا  تغییر فضا و ایجاد تنوع و انگیزه برای ساعات بعدی و عدم خستگی و دلزدگی از درس خواندن ساعتی در روز را به فضای آزاد ، باشگاه ، پارک  و هرجای دیگری که تحرک ایجاد میکند اختصاص دهید و نگران از دست رفتن زمان نباشید. در این مدت میتوانید فایل های صوتی زیست شناسیتان را با هندزفری گوش کنید و چند فصل از کتابتان را مرور و یا تزریق کنید .

همچنین دیگر نیازی نیست در هنگام تفریحات و مهمانی های خانوادگی در خانه بمانید و افسرده شوید. میتوانید از فضای آزاد استفاده کنید و لذت درس خواندن در هوای تازه را بدون مزاحمت تجربه کنید.

مرور دروس زیست شناسی در هنگام ورزش و پیاده روی

مرور دروس زیست شناسی در هنگام ورزش و پیاده روی

 مرور و تزریق در زمان های انتظار :

هر روزه همه افراد به ویژه دانش اموزان در مکان های مختلفی در حال انتظار هستند و معطل میشوند. این اوقات اوقات مرده شمرده میشوند و دانش آموزانی که ازین اوقات به نحو احسنت استفاده میکنند کم نیستند. در گذشته برای استفاده بهینه از این سکوی پرتاب ،  فلش کارتها و کتابچه ها کاربرد داشتند .اما امروز با پیشرفت علم و فراگیری موبایل ها و دستگاه های پخش صوت با داشتن فایل های صوتی کتابتان در هر شرایطی میتوانید بدون مزاحمت شلوغی محیط یک فصل از کتابتتان را مرور کنید.

در مترو ، اتوبوس ، تاکسی یا وسیله شخصی، یا در مهمانی،صف های طولانی،مسیر های رفت و برگشت روزانه و هزاران مکان دیگر این پکیج کاربرد دارد.

استفاده ار روش الفای ذهنی برای مرور کتاب زیست در اوقات مرده

عدم اتلاف وقت در اوقات مرده توسط یک دانش آموز با استفاده از پکیج های آلفای ذهنی زیست شناسی نگزاوار

دراز بکشید ، چشمانتان را ببندید و یک فصل زیست شناسی را تزریق کنید:

بعد از یک روز کاری یا یک روز دانش اموزی حتما خسته شده اید . چشمانتان میسوزد و دلتان برای یک خواب دلچسب لک زده است. اما استرس درسهایتان خواب را به شمتان حرام کرده است . نگران نباشید . گوشیتان را بردارید، دراز بکشید، چشمانان را ببندید ، هندزفریتان را در گوشتان بگذارید و یک فصل از کتابتان را پخش کنید.حتی اگر در این حالت خوابتان ببرد ، تک تک خطوط کتاب را فرامیگیرید. زیرا امواج آلفای مغز شما در این حالت بسیار کارآمد تر هستند. اگر باور ندارید یک موسیقی چند دقیقه ای پخش کنید و سعی کنید با آن بخوابید. وقتی از خواب بیدار میشوید بیشتر آهنگ را حفظ هستید! امتحانش رایگان است.

آلفای ذهنی زیست شناسی صوتی,بسته تزریقی زیست شناسی

یادگیری زیست شناسی در خواب و استراحت با چشمان بسته به همراه تصویر سازی

در هنگام کارهای ضروری مانند رانندگی  و.. نیز میتوانید یک فصل از زیست شناسیتان را تزریق کنید :

شاید شما هم از آندسته از  افراد باشید که در کنار هر کاری ، آهنگ هم گوش میدهید .قرار نیست چون درس دارید ترک دنیا کنید ، اگر کاری دارید با خیال راحت آن را انجام دهید و همزمان فایل های صوتی زیست شناسیتان را پخش کنید. وبگردی، مرتب کردن خانه، درست کردن یک وسیله ، رانندگی یا هر کار دیگری…اما کتابتان (منظور mp3) فراموش نشود.

این روش برای افراد شاغل بسیار کار آمد است. زیرا بدون اینکه اتلاف وقت کنند و لازم باشد کار اصلیشان  را کنار بگذارند میتوانند با یک تیر دو نشان بزنند.

یک فصل از کتاب صوتیاتان را در پارک هنگام پیاده روی گوش کنید :

شاید بهتر باشدکمی استراحت به خودتان بدهید و هوایی تازه کنید . یک نوشیدنی بگیرید ، کمی در پارک قدم بزنید ، در سایه درختی بنشینید و چشمانتان را ببندید … وقتی به خانه بر میگردید یک فصل از کتاب زیستتان را توسط این فایل های صوتی مرور کرده اید و البته روحیه تان برای درس خواندن بسیار بیشتر شده است.

خرید بسته های زیست شناسی صوتیپیاده روی و استراحت در پارک و مرور یک فصل زیست شناسی صوتی

*************************************

***********************

بمباران مغز با فایل های صوتی زیست شناسی

ما نمیگوییم کتابتان را رها کنید و بسته های صوتی ما را جایگزین کنید.

بمباران مغز با فایل های صوتی زیست شناسیبمباران مغز با فایل های صوتی زیست شناسی

همه ما میدانیم که اکنون دیگر سوالات مفهومی شده اند ، اما نباید از این گذشت که تا متن کتابتان به صورت خط به خط در ذهنتان تثبیت نشود شما نمیتوانید در زمان اختصاص داده شده به سوال بتوانید بین مطالب حفظی اارتباط برقرار کنید و از پس سوال بر آیید.

این مطالب با سادهه کردن امر مرور کتاب ، به شما اجازه میدهد هر کتاب را حد اقل هر هفته یک بار مرور کنید. آن هم نه اینکه تمام زمانتان را به آن اختصاص دهید. بلکه فقط در زمان های مرده و استراحت .

تصور کنید هر هفته یک بار در زمان های مرده کتابتان را مرور کنید ، با یک حساب سر انگشتی به نتیجه این امر پی میبرید . در طول یک سال شما ۴۸ بار کتابتان را  از این طریق مرور میکنید. و بیش از ۵۰ درصد آن را به طور کامل فرامیگیرید.

***************  این بسته شامل دو نسخه از فایل های صوتی میباشد، یکی به صورت عادی برای مطالعه با سرعت معمولی و دیگری ب سرعت ۴۰% سریعتر برای مرور و مطالعه سریعتر ********************
دانلود فایل های صوتی(mp3) خط به خط متن کتاب زیست شناسی دهم (آلفای ذهنی زیست شناسی دهم)

نسخه تمرکزی با سرعت مطالعه عادی به مبلغ ۳۹۰۰۰ تومان
*************************************************************

دانلود فایل های صوتی (mp3) خط به خط متن کتاب زیست شناسی یازدهم ( آلفای ذهنی زیست شناسی یازدهم)

نسخه تمرکزی با سرعت مطالعه عادی به مبلغ ۳۹۰۰۰ تومان

*************************************************************
دانلود فایل های صوتی(mp3) خط به خط متن کتاب زیست شناسی پیش( آلفای ذهنی زیست شناسی پیش دانشگاهی)

نسخه تمرکزی با سرعت مطالعه عادی به مبلغ ۳۹۰۰۰ تومان

جدا کننده متون نگزاوار

خرید پکیج کامل فایل های صوتی زیست شناسی دهم + یازدهم + پیش با قیمت ۹۹ هزار تومان 

این بسته ۱۴۷ هزار تومانی شامل ۴۸ هزار تومان تخفیف است . 

*******************************************************************************************************

*********************************************************************************************************

روش های تهیه این پکیج : 

الف ) پرداخت آنلاین از طریق لینک های پرداخت بالا و بلافاصله دانلود فایل ها ( سریع و بدون معطلی+ قیمت کمتر  )

ب) تماس با پشتیبانی سایت – کسب اطمینان از محصول و اعتبار سایت – کارت به کارت مبلغ – ارسال به آدرس پستی شما ( زمان دریافت حدود ۲ تا ۵ روز + قیمت بالاتر )

جدا کننده متون نگزاوار

با اطمینان و آرامش خرید کنید

دوست عزیز ، کاملا قابل درک است که برای خرید از یک وبسایت اینترنتی دچار سردرگمی و احساس عدم امنیت کنید .

چگونه به این سایت اعتماد کنم ، از کجا معلوم سایت کلاهبرداری نباشد ، اگر پس از پرداخت یا در هین پرداخت مشکلی به وجود آمد چه  و هزاران فکر و شبهه دیگر که در ذهن شما عزیزان ممکن است شکل گرفته باشد .، ما اینجا هستیم تا به شما تضمین دهیم که پرداختی امن و کاملا قانونی خواهید داشت . حال چگونه میتوانید به ما اعتماد کنید ؟!

الف ) نماد اعتماد الکترونیک :آرامش و اطمینان در خرید اینترنتی

نماد اعتماد الکترونیکی لوگویی است که وزارت صنعت معدن و تجارت پس از احراز هویت محل کسب و. کار اینترنتی ، احراز هویت مسئول سایت ، و اخذ تعهدات لازم ، این نماد را به عنوان نماد امنیت و اعتماد از طرف دولت به سایت اعطا میکند. با افتخار اعلام میکنیم که سایت پیش روی شما (سیستم همکاری در فروش نگزاوار) این نماد اعتماد و امنیت را از دولت کسب کرده و شما میتوانید جهت اطمینان بیشتر صحت  آن را استعلام بگیرید. برای استعلام کافی است روی نماد در سایت ما ( در صفحات کامپیوتر در سمت راست سایت و در صفحات موبایل در پایین سایت) کلیک کنید. یا همچنین میتوانید به طور مستقیم از وزارت صنعت و معدن و تجارت – سایت ای نماد به آدرس اینترنتیWWW.ENAMAD.IR مراجعه و از سربرگ استعلام ، نام یا آدرس سایت ما را جستجو کنید.

 

ب) امنیت در پرداخت :

درگاه های امن سیستم همکاری در خرید و فروش نگزاواراز کجا معلوم که این سایت کلاهبرداری یا تقلبی نباشد .دوست عزیز ،بجز اخد نماد اعتماد که در بالا ذکر شد،  این وبسایت به درگاه پرداخت شاپرک متصل میباشد که کاملا ایمن شده است و دارای کد پیگیری از بانک است. برای صحت این موضوع به رنگ سبز آدرس shaparak.ir و پیشوند https در هنگام پرداخت در آدرس بارِ درگاه پرداختی توجه کنید. این بدان معنا است که اطلاعات کارت اعتباری شما فقط و فقط با رمزگذاری پیچیده در اختیار بانک مرکزی قرار میگیرد و  سپس به حساب ما واریز میشود . نه این که اطلاعات کارت در اختیار سایت قرار داده شوند.

ج) پشتیبانی پاسخگو و مسئولیت پذیر :

پشتیبانی سایت نگزاوار همواره در کنار شماست. چه قبل از خرید سوالاتی داشتید، چه در هنگام خرید نیاز به راهنمایی داشتید و چه پس از خرید نیاز به توضیحاتی داشتید ما در خدمتتان هستیم.

د) ضمانت بازگشت وجه : 

درصورتی که به هر دلیلی پس از دانلود یا دریافت فایل ها از کیفیت آنها راضی نبودید یا نقصی در کار ما بود میتوانید درخواست بازگشت پولتان را بدهید .درباره نويسنده

همیشه آرزو داشتم یک تیم را مدیریت و یک ایده خلاقانه را عملی کنم که خودم و ده ها نفر دیگر را به ثروت برساند . از طرفی یک منبع معتبر آموزشی و درآمد زا برای دیگران باشد . اکنون آن رویا ، " نگزاوار " نام دارد.

کامران کامران فر 59 نوشته در *** نِگزاوار *** دارد . مشاهده تمام نوشته هاي

ديدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با استفاده از معادله زیر اثبات کنید که شما ربات نیستید *