no-img
*** نِگزاوار ***

*** بسته تزریقی زیست شناسی نجوا *** بمباران مغز با فایل های صوتی MP3 متن کتاب زیست

help

سوالی دارید؟09369254329

*** نِگزاوار ***
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

MP3
*** بسته تزریقی زیست شناسی نجوا***بمباران مغز با فایل های صوتی MP3 متن کتاب زیست
امتیاز 4.63 ( 19 رای )
mp3
فروردین ۲۶, ۱۳۹۶
125 مگابایت
تخفیف ویژه
150 دقیقه

*** بسته تزریقی زیست شناسی نجوا***بمباران مغز با فایل های صوتی MP3 متن کتاب زیست


 *** بسته تزریقی زیست شناسی نجوا***

*** بمباران مغز با فایل های صوتی(MP3) زیست ***

سالها پیش رفتن و آمد بین دو شهر بسیار سخت و زمانبر بود. شاید اگر مسافران از خطرات سفر در امان می ماندند پس از چند ماه به مقصد میرسیدند و اغلب به دلیل خستگی راه هیچ لذتی از مسافرت نمی بردند .امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی همه چیز به سمت سرعت و راحتی پیش میرود. دیگر همان مسافران تنها با گرفتن یک بلیط هواپیما یا قطار از شهری به شهر دیگر جابجا میشوند. از سفرخود لذت می برند.در زمان صرفه جویی می کنند و از شهر های بیشتری دیدن میکنند…

تا همین چند سال پیش هم درس خواندن خیلی سخت بود. دانش آموزان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم
میکردند. برای خواندن یک فصل از کتابشان باید در یک اتاق دور از بقیه خودشان را حبس میکردند.و خیلی زود خسته و دلزده میشدند. اما با گذشت زمان موسساتی مانند “کنکور آسان است” با ترفند هایی جالب این را اثبات کردند که میتوان در درس خواندن کمتر اذیت شد و سرعتتان هم بیشتر شود.

ما هم جهت افزایش سرعت مطالعه و راحت تر شدن کار شما ، بسته ای تهیه کرده ایم با عنوان “ بسته ی تزریقی زیست شناسی نجوای نگزاوار” این در واقع همان کتاب زیست شناسی خودتان است.اما کمی به روز تر. یعنی ما کتاب را به صورت
صوتی در فرمتMP3
درآورده ایم که بتوانید در هر حالتی و در هر مکانی کتابتان را بخوانید . همچنین برای تولید این فایلها از شیوه های تند خوانی استفاده شده است که بتوانید در طول ۵ ساعت گوش دادن به فایل های صوتی ما و بدون خستگی ، یک بار متن کتاب زیست شناسیتان را مرور کنید.

بسته تزریقی زیست شناسی نجوا,بمباران مغز با کتاب صوتی MP3 زیست ,فایل های صوتی نگزاوار,فایل های صوتی زیست شناسی,پکیج آلفای ذهنی,بسته صوتی آلفای ذهنی,بسته صوتی کتاب زیست,پکیج صوتی کتاب زیست شناسی,ام پی تری زیست شناسی,MP3زیست شناسی

بسته تزریقی زیست شناسی نجوا,بمباران مغز با کتاب صوتی MP3 زیست ,فایل های صوتی نگزاوار,فایل های صوتی زیست شناسی,پکیج آلفای ذهنی,بسته صوتی آلفای ذهنی,بسته صوتی کتاب زیست,پکیج صوتی کتاب زیست شناسی,ام پی تری زیست شناسی,MP3زیست شناسی,بمباران مغز,بمباران ذهن,پکیج ذهنی زیست,بسته ذهنی زیست,پکیج آلفای ذهنی,بسته آلفای ذهنی زیست,زیست شناسی,زیست شناسی صوتی,زیست شناسیMP3و

تزریق به مغز
وقتی بیمار می شویم تزریق دارو  سریع ترین و راحت ترین راه ممکن برای بهبود است. فایل های صوتی مت
کتاب زیست شناسی ما هم دانش مورد نیاز را به ذهن شما القا میکند. کافیست فایلها را روی گوشیتان بریزید و با هندزفری پخش کنید. با چند بار گوش دادن به آنها بدون خستگی و صرف زمان زیادی همه ی متن کتابتان در ذهنتان القا میشود.

آیا برای شما هم اتقاق افتاده است که یک آهنگ را گوش دهید و در روز های آینده قطعه ای از آن ، آنقدر در ضمیر ناخودآگاه ذهنتان زمزمه و نجوا شود که کلافه شوید ؟ ما از این اصلِ اتوماتیک ذهن در جهت یادگیری و حفظ متن کتاب زیست شناسی استفاده کرده ایم.این روش باعث میشود که متن کتابتان به نجوای روزانه تان تبدیل شده و در هر مکان و زمان و موقعیتی به طور دائمی در ذهنتان مرور شود.

ما تضمین نمیکنیم که معتاد کتاب زیستتان نشوید! با استفاده از فایل های صوتی که در قالب MP3 از متن کتاب زیست شناسی تهیه شده است درواقع با استفاده از هندزفری به کتاب را به ذهنتان تزریق میکنید. همیشه تزریق راحت است و نسبت به راه های دیگر به سرعت بالاتر معروف میباشد.بنابر این کسانی که یک فصل را تزریق میکنند بسیار تمایل دارند بقیه فصل ها را هم به سرعت مرور کنند و احتمالا معتاد کتابشان میشوند. این فایل حاوی اصل متن فصل ششم کتاب درسی زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ (مربوط به سوم دبیرستان ) میباشد . توجه فرمایید که این فایل یک فایل آموزشی نیست که مانند خیلی از مدرسان توضیح داده باشیم . بلکه تنها به طور کامل متن کتاب را با شیوه های تند خوانی و نوین گویندگی میخوانیم. یعنی درواقع شما دقیقاً همان کتاب درسی خودتان را گوش میدهید نه توضیح خاصی …

من که کلاس زبان نرفته بودم… من که حتی در مدرسه ام آنچنان به صحبت های معلم زبانمان گوش نمیکردم.اصلاً چطور بود که همه معلم ها از من میپرسیدند ترم چندی ؟ برای دوستانم شده بود یک مسئله گیج کننده که من کدام آموزشگاه کلاس زبان میروم که هیچوقت نمره امتحان زبانم کمتر از ۲۰ نمیشد.راستش را بخواهید خودم هم نمیدانستم.

حتی سالها بعد در یک کافی نت مشغول به کار شدم و در عین ناباوری همه ی سفارش های ترجمه ای را که دانشجو ها می آوردند خودم انجام میدادم. انگار به من وحی شده بود. تمام سایت های خارجی را بدون ترجمه کردن میفهمیدم.کمی میترسیدم ، و به کسی نمیگفتم که من حتی در طول تحصیل،چه در مدرسه و چه در دانشگاه یک کتاب زبان هم داشتم.

من عاشق فیلم های زبان اصلی و آهنگ های خارجی بودم .روزانه نیم ساعت آهنگ خارجی گوش میکردم.زمان استراحت ، زمان هایی که در صف جایی بودم،زمان هایی که میخواستم دور از جو خانه باشم و گاهی در تاکسی، فقط هندزفریم را از جیبم درمیاوردم و پلی! هیچوقت فکر نمیکردم آهنگ هایی را که حتی نمیفهمم چه میگویند ، روزی بدون هیچ تلاشی من را به یک مترجم متون انگلیسی تبدیل کند!

دوستان عزیز،متن بالا گزیده ای کشف راز موفقیت من در یادگیری بدون زحمت است. امروز از این اصل در تمامی جنبه های زندگیم استفاده میکنم. ورزش میکنم و همزمان یک فصل از یک کتاب جالب را میخوانم، شام میخورم و همزمان یک فصل دیگر تمام میشود. بیست دقیقه تا رسیدن به محل کارم طول میکشد و در این حین یک فصل دیگر هم تمام میشود.مسیر برگشت بازهم یک فصل به اتمام میرسد و تا شب یک کتاب که شاید اگر قرار بود آنرا بخوانم یک ماه طول میکشید فقط و فقط در یک روز به من القا میشود.

این موفقیت من را به انجام تحقیقاتی در این باره بر انگیخت، پس از تحقیقات و جمعاوری اطلاعات در منابع معتبر علمی خارجی، دریافتم که من بدون دانستن این موضوع، به طور اتفاقی امواج آلفای ذهنم را بمباران کرده ام.من نام این روش مطالعه را بمباران امواج آلفای ذهن نام نهادم.

امواج بتای ذهنی

 امواج بتا : فعالیت های دقیق و متمرکز

امواج آلفا ذهن

امواج آلفا :حالت نیمه هشیار و کارهای بدون دقت و روزمره

القای مغزی چیست ؟

ذهن انسان به طور کلی دارای چهار موج مغناطیسی میباشد که مهمترین آنها عبارتند از:

امواج بتا: امواجی که فرکانس آنها در حالت بیداری بین ۱۴ تا ۲۱ دوره یا تناوب در ثانیه است و افکار مغز در فعالیت های سنگین ذهنی و مهم از این نوع هستند.

امواج آلفا : امواجی که فرکانسشان بین ۸ تا ۱۲ دوره یا تناوب در ثانیه است و در زمان های آرامش (خواب سبک و کارهایی که دقت خاصی را نمیخواهند ) در مغز متسع میشوند.

فقط کمی بیشتر...

بررسی ها نشان میدهد دانش آموزانی که به موفقیت بیشتری مانند قبولی در رشته های پزشکی و دندان پزشکی میرسند تنها یک ساعت بیشتر از دانش آموزانی که در رشته پرستاری و فیزیولوژی قبول میشوند درس میخوانند. شاید شما هم از دوستان یا آشنایانتان دیده باشید که برای قبولی در این رشته ها یا موفقیتی که در نظر دارند از همه قطع ارتباط میکنند. ورزششان را زمین میگذارند ،مهمانی نمیروند،مسافرت نمیروند و شاید هیچ کار دیگری جز درس خواندن نمیکنند.

صبحانه و مطالعه

مرور یک فصل کتاب هنگام صبحانه

میتوانیم بمباران ذهنمان را از همان اول روز ، یعنی در زمان صبحانه شروع کنیم.فایل صوتی فصل اول زیست شناسی را در موبایل یا پلیرتان پیدا و پخش کنید.اگر سرو صدا یا مکالمه افراد دیگر خانواده حواستان را پرت میکند با هندزفری یا هدست این کار را انجام دهید. این کار باعث میشود به اخبار نا مربوطی که از تلویزیون و رادیو پخش میشود گوش نکرده یا از مکالمه غیر ضروری با افراد خانواده در سر سفره اجتناب کنید. بهتر نیست هم به صبحانه تان برسید و هم یک فصل از کتابتان را به صورت صوتی مرور کنید؟

مطالعه هنگام ورزش

مرور یک فصل کتاب هنگام ورزش

ما نمیخواهیم برای درس خواندن تمام زندگیتان را کنار بگذارید و در یک اتاق تاریک،روبروی قفسه کتابها خودتان را حبس کنید، یا به خودتان نرسید ، موهایتان پریشان شود ، و تیپ و ظاهر مناسبتان را از دست دهید و از اجتماع دور شوید.  لطفاً درس داشتن را بهانه ی سرحال نبودن و ورزشکار نبودن نکنید. اگر مصمم هستید هندزفریتان را بردارید از اتاقتان خارج شوید به باشگاه یا پارک بروید و فصل دیگر را همزمان به صورت صوتی مرور کنید.

مطالعه در صف

یک فصل دیگر را در اوقات معطلی گوش کنید.

همه ی ما تجربه ی معطل شدن در مکان های مختلف را داشته ایم و هر روز ساعات ارزشمندی را از این طریق از دست میدهیم. تجربه ی معطل شدن در ایستگاه اتوبوس ، در صف نانوایی ، آرایشگاه و آموزشگاه و … خب طبیعی است هیچکس حوصله این را ندارد یک کتاب قطور با خود به همه جا ببرد ، حتی ممکن است تمرکز نداشته باشید. اما اگر فایل صوتی همان کتاب خودتان را داشته باشید ، هندزفریتان را در گوش میگذارید و یک فصل دیگر مرور میکنید. ضمناً کسی هم مزاحمتان نمیشود.

استراحت و درس خواندن

یک فصل را درحال استراحت گوش دهید

بعد از یک نیم روز که چند ساعت مطالعه کرده اید و چشمانتان خسته شده اند ، یا شاید هم شاغل باشید و از سر کار برگشته اید ، دراز بکشید ، چشمانتان را ببندید و یک فصل دیگر از کتابتان را پخش کنید . دانش آموز عزیز حتی اگر در این حالت خوابتان ببرد ، تک تک خطوط کتاب را فرامیگیرید. زیرا امواج آلفای مغز شما در این حالت بسیار کارآمد تر هستند. اگر باور ندارید یک موسیقی چند دقیقه ای پخش کنید و سعی کنید با آن بخوابید. وقتی از خواب بیدار میشوید همه ی آهنگ را حفظ هستید! امتحانش رایگان است.

کار کردن با مطالعه

یک فصل در هنگام کارهای ضروری

قرار نشد چون درس دارید ترک دنیا کنید. اگر کاری دارید انجام دهید. وبگردی ، مرتب کردن خانه ،درست کردن یک وسیله یا هر کار دیگری که دراید را با خیال راحت انجام دهید. اما کتابتان فراموش نشود. شما همچنان به آن نیاز دارید . اما لازم نیست به شیوه سنتی آن را بخوانید. یک فصل از آن را به صورتی mp3 گوش کنید. این روش برای افراد شاغل هم مناسب است. شما هم شنیده اید طرف هم شغل داشته است هم مدرک اما برای کنکور هم ثبت نام کرده است. همه ی آنها به این شیوه درس میخوانند.

پارک و مطالعه

یک در پارک یا خیابان یا هر مکان دیگر

بس است دیگر ! از آن خانه بیرون بزنید و یک هوایی تازه کنید. اما یادتان نرود هدف شما موفقیت است. تلفن همراهتان را بردارید ، هندزفریتان را در گوشتان فرو کنید و فصلی از کتابتان را پخش کنید. در هوای آزاد قدم بزنید ، یک نوشیدنی بگیرید و بنوشید ، کمی بدویید و در سایه درختی ، روی نیمکتی چند دقیقه آرام بگیرید. وقتی به خانه باز میگردید فصل ششم کتابتان را هم خوانده اید. اما وقتی به خانه بر میگیردید روحیه میگیرید و آماده ی درو کردن درس هایی مثل ریاضی و فیزیک  و… که نمیتوان به این روش مطالعه کرد میشود.

 در همین اوقات مرده میتوانید چند فصل از کتابتان را مرور کنید. و در عین حال به همه ی امورتان برسید. از درس خواندن لذت ببرید و بدون خستگی کتابتان را با شیوه های تندخوانی  موجود در این بسته مرور کنید.

هر فایل صوتی به طور تقریبی نیم ساعت میباشد.که در آن عیناً متن کتاب به طور کامل بازخوانی میشود.بنابر این برای مرور یک کتاب از اول تا اخر شاید فقط ۴ تا ۶ ساعت طول بکشد. یعنی هر هفته میتوانید چند بار کتاب را مرور کنید. آن هم در زمان های تلف شده ، یا درحالت استراحت!

توجه فرمایید که این فایل یک فایل آموزشی نیست که مانند خیلی از مدرسان توضیح داده باشیم . بلکه تنها به طور کامل متن کتاب را با شیوه های تند خوانی و نوین گویندگی میخوانیم. یعنی درواقع شما دقیقاً همان کتاب درسی خودتان را گوش میدهید نه توضیح خاصی …

کتاب صوتی زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

کتاب صوتی زیست شناسی ۲

کتاب صوتی زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

کتاب صوتی زیست شناسی سوم دبیرستان

کتاب صوتی زیست شناسی و آزمایشگاه سوم تجربی

کتاب صوتی زیست شناسی سوم تجربی

زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ صوتی

زیست شناسی  آزمایشگاه صوتی سوم دبیرستان

متن کتاب زیست شناسی به صورت صوتی

فایل صوتی زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

فایل صوتی زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

ام پی تری زیست شناسی و آزمایشگاه

mp3 زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

mp3  زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

کتاب گویا زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

 کتاب گویا زیست شناسی ۲

کتاب گویا زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

کتاب گویا زیست شناسی سوم دبیرستان

کتاب گویا زیست شناسی و آزمایشگاه سوم تجربی

کتاب گویا زیست شناسی سوم تجربی

زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ گویا

زیست شناسی  آزمایشگاه کتاب گویا سوم دبیرستان

متن کتاب زیست شناسی به صورت گویا

فایل گویا زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

فایل کتاب گویا زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

ام پی تری زیست شناسی و آزمایشگاه

mp3 زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

mp3  زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

فایل صوتی کتاب سخنگو زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ به صورت mp3

کتاب سخنگو زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

کتاب سخنگو زیست شناسی ۲

کتاب سخن گو زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

کتاب سخن گو زیست شناسی سوم دبیرستان

کتاب سخن گو زیست شناسی و آزمایشگاه سوم تجربی

کتاب سخن گو زیست شناسی سوم تجربی

زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ سخنگو

زیست شناسی  آزمایشگاه سخنگو سوم دبیرستان

متن کتاب زیست شناسی به صورت سخنگو

فایل سخنگو زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

فایل سخنگو زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

ام پی تری زیست شناسی و آزمایشگاه

پکیج آلفای ذهنی زیست شناسی

پکیج آلفای مغزی زیست

بمباران ذهنی زیست شناسی

بمباران مغز با فایل های صوتی نجوا

پکیج آموزشی نجوا نگزاوار

بسته آموزشی صوتی زیست شناسی

بسته MP3 زیست شناسی نجوا

بسته صوتی نجوا

بسته تزریقی زیست شناسی نجوا

بسته تزریقی صوتی زیست شناسی نجوا

بسته تزریقی MP3 کتاب زیست

پکیج تزریقی زیست شناسی

بسته نیمسال دوم زیست شناسی و آزمایشگاه سال سوم دبیرستان ،شامل فایل های صوتی متن فصل های زیر با فرمت MP3 (ام پی تری) :


 

قیمت اصلی بسته نیمسال دوم : ۵۴۰۰۰ تومان 

*** قیمت بسته ، با تخفیف ویژه : ۱۹۰۰۰ تومان ***

گارانتی بدون قید و شرط بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از محصول

نمایش لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین

تخفیف ویژه تنها تا صفر شدن شمارنده معکوس فعال میباشد و پس از آن قیمت بسته به قیمت اصلی برمیگردد.

بسته نیمسال اول زیست شناسی و آزمایشگاه سال چهارم دبیرستان ،شامل فایل های صوتی فصل های زیر با فرمت MP3 (ام پی تری) :

 • فصل اول: پروتئین سازی
 • فصل دوم: تکنولوژی زیستی
 • فصل سوم: تپیدایش و گسترش زیستی
 • فصل چهارم: تغییر و تحول گونه ها
 • فصل پنجم: ژنتیک جمعیت
 • فصل ششم: پویایی جمعیت ها و اجتماعات زیستی

قیمت اصلی بسته : ۳۵۰۰۰ تومان 

*** قیمت با تخفیف ویژه : ۹۰۰۰ تومان ***

بسته نیمسال دوم زیست شناسی و آزمایشگاه سال چهارم دبیرستان ،شامل فایل های صوتی فصل های زیر با فرمت MP3 (ام پی تری) :

 • فصل هفتم: رفتار شناسی
 • فصل هشتم: شارش انرژی در جانداران
 • فصل نهم: ویروس ها و باکتری ها
 • فصل دهم: آغازیان
 • فصل یازدهم: قارچ ها

قیمت اصلی بسته : ۳۵۰۰۰ تومان 

*** قیمت با تخفیف ویژه : ۹۰۰۰ تومان ***

گارانتی بدون قید و شرط بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از محصول

نمایش لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین

تخفیف ویژه تنها تا صفر شدن شمارنده معکوس فعال میباشد و پس از آن قیمت بسته به قیمت اصلی برمیگردد.تصاویر پیش نمایش


*** بسته تزریقی زیست شناسی نجوا***بمباران مغز با فایل های صوتی MP3 متن کتاب زیست-1
*** بسته تزریقی زیست شناسی نجوا***بمباران مغز با فایل های صوتی MP3 متن کتاب زیست-1
*** بسته تزریقی زیست شناسی نجوا***بمباران مغز با فایل های صوتی MP3 متن کتاب زیست-1
*** بسته تزریقی زیست شناسی نجوا***بمباران مغز با فایل های صوتی MP3 متن کتاب زیست-1
*** بسته تزریقی زیست شناسی نجوا***بمباران مغز با فایل های صوتی MP3 متن کتاب زیست-1

درباره نویسنده

همیشه آرزو داشتم یک تیم را مدیریت و یک ایده خلاقانه را عملی کنم که خودم و ده ها نفر دیگر را به ثروت برساند . از طرفی یک منبع معتبر آموزشی و درآمد زا برای دیگران باشد . اکنون آن رویا ، " نگزاوار " نام دارد.

کامران کامران فر 57 نوشته در *** نِگزاوار *** دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


13 پاسخ به “*** بسته تزریقی زیست شناسی نجوا***بمباران مغز با فایل های صوتی MP3 متن کتاب زیست”

 1. امیرعلی آذرلو گفت:

  خیلی عالیه ، حد اقل برای من که محیط مطالعه ام خیلی شلوغه و تو سرویس و تاکسی هم استفاده میکنم.آقا خدا خیرتون بده

 2. روشا گفت:

  سلام من این بسته رو برای دخترم خرید کردم اومدم تشکر کنم از زحمات شما

 3. هوسنگ امیر فضلی گفت:

  دستتون درد نکنه آقا ، واقعا به دردم خورد . من شاغلم و سر کار روزی سه فصل مرور میکنم وقتیم تست میزنم تو خونه میبینم همش حضور ذهن دارم و همه سوالات حفظیش رو میزنم. و اینکه چون سریع اتفاق میوفته این مرور آدم خیلی راحت تر میتونه بین بخش ها ارتباط برقرار کنه لطفا مال سال دوم رو هم بذارید

 4. نازنین گفت:

  با سلام پس بقیه ی فصول چی ۱تا ۸ دوم و اتا ۵ سوم چی این جوری که فایده ای نداره ما باید تمام زیست رو چندین بار بخونیم چون زیست ترکیبیه و فصولش مرتبط اند برای بقیه ی فصول فایل های صوتیتون کی اماده میشن لطفا بگید کی چون می خوام بگیرم

 5. امین مفید گفت:

  عاغا دستت درست گوینده یکم تلفظ بعضی کلماتش بده اما در کل خیلی خیلی به دردم خورد فصلای بعدی رو هم بذارید

 6. نهال گفت:

  با سلام بقیه ی فایل هارو نمی زارید

 7. محمد گفت:

  سلام فایل سال چهارم شما چرا از متن کتاب درسی گرفته نشده است

 8. حسنی گفت:

  سلام ببخشید اینا براساس کتابای جدید ن ؟

 9. درسا نایینی گفت:

  از گوینده خانم بیشتراستفاده کنید صداش خیلی بیشتر به دل میشینه. مرسی از زحمات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.