no-img
*** نِگزاوار ***

فایل صوتی(mp3) متن فصل ششم کتاب گویا زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ (سوم دبیرستان)

help
*** نِگزاوار ***

ادامه مطلب

فایل صوتی(mp3) متن فصل ششم کتاب گویا زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ (سوم دبیرستان)
امتیاز 5.00 ( 4 رای )
zip
بهمن ۲۰, ۱۳۹۵

فایل صوتی(mp3) متن فصل ششم کتاب گویا زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ (سوم دبیرستان)


این فایل حاوی اصل متن فصل ششم کتاب درسی زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ (مربوط به سوم دبیرستان ) میباشد . توجه فرمایید که این فایل یک فایل آموزشی نیست که مانند خیلی از مدرسان توضیح داده باشیم . بلکه تنها به طور کامل متن کتاب را با شیوه های تند خوانی و نوین گویندگی میخوانیم. یعنی درواقع شما دقیقاً همان کتاب درسی خودتان را گوش میدهید نه توضیح خاصی …

افشای یک راز !

من که کلاس زبان نرفته بودم… من که حتی در مدرسه ام آنچنان به صحبت های معلم زبانمان گوش نمیکردم.اصلاً چطور بود که همه معلم ها از من میپرسیدند ترم چندی ؟ برای دوستانم شده بود یک مسئله گیج کننده که من کدام آموزشگاه کلاس زبان میروم که هیچوقت نمره امتحان زبانم کمتر از ۲۰ نمیشد.راستش را بخواهید خودم هم نمیدانستم.

حتی سالها بعد در یک کافی نت مشغول به کار شدم و در عین ناباوری همه ی سفارش های ترجمه ای را که دانشجو ها می آوردند خودم انجام میدادم. انگار به من وحی شده بود. تمام سایت های خارجی را بدون ترجمه کردن میفهمیدم.کمی میترسیدم ، و به کسی نمیگفتم که من حتی در طول تحصیل،چه در مدرسه و چه در دانشگاه یک کتاب زبان هم داشتم.

من عاشق فیلم های زبان اصلی و آهنگ های خارجی بودم .روزانه نیم ساعت آهنگ خارجی گوش میکردم.زمان استراحت ، زمان هایی که در صف جایی بودم،زمان هایی که میخواستم دور از جو خانه باشم و گاهی در تاکسی، فقط هندزفریم را از جیبم درمیاوردم و پلی! هیچوقت فکر نمیکردم آهنگ هایی را که حتی نمیفهمم چه میگویند ، روزی بدون هیچ تلاشی من را به یک مترجم متون انگلیسی تبدیل کند!

دوستان عزیز،متن بالا گزیده ای کشف راز موفقیت من در یادگیری بدون زحمت است. امروز از این اصل در تمامی جنبه های زندگیم استفاده میکنم. ورزش میکنم و همزمان یک فصل از یک کتاب جالب را میخوانم، شام میخورم و همزمان یک فصل دیگر تمام میشود. بیست دقیقه تا رسیدن به محل کارم طول میکشد و در این حین یک فصل دیگر هم تمام میشود.مسیر برگشت بازهم یک فصل به اتمام میرسد و تا شب یک کتاب که شاید اگر قرار بود آنرا بخوانم یک ماه طول میکشید فقط و فقط در یک روز به من القا میشود.

این موفقیت من را به انجام تحقیقاتی در این باره بر انگیخت، پس از تحقیقات و جمعاوری اطلاعات در منابع معتبر علمی خارجی، دریافتم که من بدون دانستن این موضوع، به طور اتفاقی امواج آلفای ذهنم را بمباران کرده ام.من نام این روش مطالعه را بمباران امواج آلفای ذهن نام نهادم.

کمی مدرن درس بخوانید !

امواج بتای ذهنی

بتا : درحال فعالیت های دقیق و تمرکز

امواج آلفا ذهن

آلفا :کارهای روزمره که نیازی به تمرکز ندارند و خواب

آلفای ذهنی چیست ؟

ذهن انسان به طور کلی شامل ۴ نوع امواج میشود که مهمترین آنها عبارتند از:

امواج بتا: امواجی که فرکانسشان در حالت بیداری بین ۱۴ تا ۲۱ سیکل در ثانیه است و افکار مغز در فعالیت های سنگین و مهم از این نوعند.

امواج آلفا : امواجی که فرکانسشان بین ۸ تا ۱۲ سیکل در ثانیه است و در زمان های ریلکسی (خواب سبک و کارهایی که دقت خاصی را نمی طلبند ) از مغز ساتع میشوند.

سرنوشتی متفاوت در گرو یک ساعت مطالعه بیشتر

بررسی ها نشان میدهد دانش آموزانی که به موفقیت بیشتری مانند قبولی در رشته های پزشکی و دندان پزشکی میرسند تنها یک ساعت بیشتر از دانش آموزانی که در رشته پرستاری و فیزیولوژی قبول میشوند درس میخوانند. شاید شما هم از دوستان یا آشنایانتان دیده باشید که برای قبولی در این رشته ها یا موفقیتی که در نظر دارند از همه قطع ارتباط میکنند. ورزششان را زمین میگذارند ،مهمانی نمیروند،مسافرت نمیروند و شاید هیچ کار دیگری جز درس خواندن نمیکنند.

صبحانه و مطالعه

مرور فصل اول کتاب هنگام صبحانه

چطور است بمباران ذهنمان را از همان اول صبح آغاز کنیم ؟ فایل صوتی فصل اول زیست شناسی را در گوشیتان پیدا و پخش کنید.اگر سرو صدا یا مکالمه افراد دیگر خانواده حواستان را پرت میکند با هندزفری یا هدست این کار را انجام دهید. راستی شما هنگام صبحانه یا نهار و شام خوردن چه فکرهایی میکنید؟مکالمات غیر ضروری با افراد خانواده یا اخبار پراکنده ای که از تلویزیون پخش میشود ؟ بهتر نیست هم به صبحانه تان برسید و هم یک فصل از کتابتان را به صورت صوتی مرور کنید؟

مطالعه هنگام ورزش

مرور فصل دوم کتاب هنگام ورزش

امیدواریم که ورزشکار باشید. ما نمیخواهیم برای درس خواندن تمام زندگیتان را کنار بگذارید و در یک اتاق تاریک،روبروی قفسه کتابها خودتان را حبس کنید، یا به خودتان نرسید ، موهایتان پریشان شود ، و تیپ و ظاهر مناسبتان را از دست دهید. لطفاً درس داشتن را بهانه ی سرحال نبودن و ورزشکار نبودن نکنید. اگر مصمم هستید هندزفریتان را بردارید و فصل دیگر را همزمان به صورتی صوتی مرور کنید.

مطالعه در صف

فصل سوم را در اوقات معطلی گوش کنید.

همه ی ما تجربه ی معطل شدن در مکان های مختلف را داشته ایم و هر روز ساعات ارزشمندی را از این طریق از دست میدهیم. تجربه ی معطل شدن در ایستگاه اتوبوس ، در صف نانوایی ، آرایشگاه و آموزشگاه و … خب طبیعی است هیچکس حوصله این را ندارد یک کتاب قطور با خود به همه جا ببرد ، حتی ممکن است تمرکز نداشته باشید. اما اگر فایل صوتی همان کتاب خودتان را داشته باشید ، هندزفریتان را در گوش میگذارید و یک فصل دیگر مرور میکنید. ضمناً کسی هم مزاحمتان نمیشود.

استراحت و درس خواندن

کمی هم استراحت! اما فصل چهارم را هم گوش کنید

بعد از یک نیم روز که چند ساعت مطالعه کرده اید و چشمانتان خسته شده اند ، یا شاید هم شاغل باشید و از سر کار برگشته اید ، دراز بکشید ، چشمانتان را ببندید و یک فصل دیگر از کتابتان را پخش کنید . دوستان عزیز حتی اگر در این حالت خوابتان ببرد ، مطمعن باشید تک تک خطوط کتاب را فرامیگیرید. زیرا امواج آلفای مغز شما در این حالت بسیار کارآمد تر هستند. اگر باور ندارید یک موسیقی چند دقیقه ای پخش کنید و سعی کنید با آن بخوابید. وقتی از خواب بیدار میشوید همه ی آهنگ را حفظ هستید! امتحانش رایگان است.

کار کردن با مطالعه

فصل پنجم در هنگام کارهای ضروری

قرار نشد چون درس دارید ترک دنیا کنید. اگر کاری دارید انجام دهید. وبگردی ، مرتب کردن خانه ،درست کردن یک وسیله یا هر کار دیگری که دراید را با خیال راحت انجام دهید. اما کتابتان فراموش نشود. شما همچنان به آن نیاز دارید . اما لازم نیست به شیوه سنتی آن را بخوانید. یک فصل از آن را به صورتی صوتی گوش کنید. این روش برای افراد شاغل هم مناسب است. شما هم شنیده اید طرف هم شغل داشته است هم مدرک اما برای کنکور هم ثبت نام کرده است. همه ی آنها به این شیوه درس میخوانند.

پارک و مطالعه

فصل ششم را در پارک بخوانید.

بس است دیگر ! از آن خانه بیرون بزنید و یک هوایی تازه کنید. اما یادتان نرود هدف شما موفقیت است. تلفن همراهتان را بردارید ، هندزفریتان را در گوشتان فرو کنید و فصل ششم کتابتان را پخش کنید. در هوای آزاد قدم بزنید ، یک نوشیدنی بگیرید و بنوشید ، کمی بدویید و در سایه درختی ، روی نیمکتی چند دقیقه آرام بگیرید. وقتی به خانه باز میگردید فصل ششم کتابتان را هم خوانده اید. اما وقتی به خانه بر میگیردید روحیه میگیرید و آماده ی درو کردن درس هایی مثل ریاضی و فیزیک  و… که نمیتوان به این روش مطالعه کرد میشود.

 در همین اوقات مرده میتوانید چند فصل از کتابتان را مرور کنید. و در عین حال به همه ی امورتان برسید.

با همین اوقات تلف شده ما توانستیم در یک روز ۶ فصل را مرور کنیم. اگر  هر روز با استفاده از فایل های صوتی نصف کتاب را مرور کنیم، درماه ۱۵ بار یک کتاب مانند زیست شناسی را مرور کرده ایم.

یعنی با این اوصاف ، فقط و فقط در زمان های مرده در طول سال میتوانیم ۱۸۰ بار کتاب زیست شناسی را مرور کنیم .

این فایل حاوی اصل متن فصل ششم کتاب درسی زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ (مربوط به سوم دبیرستان ) میباشد . توجه فرمایید که این فایل یک فایل آموزشی نیست که مانند خیلی از مدرسان توضیح داده باشیم . بلکه تنها به طور کامل متن کتاب را با شیوه های تند خوانی و نوین گویندگی میخوانیم. یعنی درواقع شما دقیقاً همان کتاب درسی خودتان را گوش میدهید نه توضیح خاصی …

لازم به ذکر است طول هر فایل صوتی تقریبا ۳۰ دقیقه تا ۴۵ دقیقه میباشد و در بین مباحث ، آهنگ های آرامش بخش تعبیه شده است که شنونده از آن خسته نشود. همچنین برای القای انرژی ای دوباره و انگیزه ای مثبت به شنوده ، گاهاً در فواصل بین مباحث ، جملات زیبا و الهام بخش گفته میشود.

کتاب صوتی زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

کتاب صوتی زیست شناسی ۲

کتاب صوتی زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

کتاب صوتی زیست شناسی سوم دبیرستان

کتاب صوتی زیست شناسی و آزمایشگاه سوم تجربی

کتاب صوتی زیست شناسی سوم تجربی

زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ صوتی

زیست شناسی  آزمایشگاه صوتی سوم دبیرستان

متن کتاب زیست شناسی به صورت صوتی

فایل صوتی زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

فایل صوتی زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

ام پی تری زیست شناسی و آزمایشگاه

mp3 زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

mp3  زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

کتاب گویا زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

 کتاب گویا زیست شناسی ۲

کتاب گویا زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

کتاب گویا زیست شناسی سوم دبیرستان

کتاب گویا زیست شناسی و آزمایشگاه سوم تجربی

کتاب گویا زیست شناسی سوم تجربی

زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ گویا

زیست شناسی  آزمایشگاه کتاب گویا سوم دبیرستان

متن کتاب زیست شناسی به صورت گویا

فایل گویا زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

فایل کتاب گویا زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

ام پی تری زیست شناسی و آزمایشگاه

mp3 زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

mp3  زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

فایل صوتی کتاب سخنگو زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ به صورت mp3

کتاب سخنگو زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

کتاب سخنگو زیست شناسی ۲

کتاب سخن گو زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

کتاب سخن گو زیست شناسی سوم دبیرستان

کتاب سخن گو زیست شناسی و آزمایشگاه سوم تجربی

کتاب سخن گو زیست شناسی سوم تجربی

زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ سخنگو

زیست شناسی  آزمایشگاه سخنگو سوم دبیرستان

متن کتاب زیست شناسی به صورت سخنگو

فایل سخنگو زیست شناسی و آزمایشگاه سوم دبیرستان

فایل سخنگو زیست شناسی و آزمایشگاه ۲

ام پی تری زیست شناسی و آزمایشگاه

فصل ششم کتاب زیست شناسی و آزمایشگاه ۲ به صورت صوتی و mp3

فصل ششم کتاب صوتی زیست و آزمایشگاه سوم دبیرستان

کاربر گرامی، برای تهیه این اثر هزینه و زمان زیادی صرف شده است.که اکنون با این قیمت ناچیز در اختیار شما قرار گرفته است.لطفاً  تنها جهت استفاده شخصی خرید نمایید.همچنین اگر مدیر یک وبسایت یا وبلاگ هستید خواهش میکنیم آن را کپی نکنید.و یا در صورت کپی منبع را به صورت لینک درج نمایید. ضمناً شرعاً هم لازم به کسب رضایت است که به علت زحمت زیاد در انتشار ، کارشناسان ما رضایت استفاده بدون پرداخت هزینه آن را ندارند.تشکر از حمایت شما

*** ما تخفیف هم میدهیم ***

کاربر گرامی ، فایل های صوتی زیست شناسی تنها در وبسایت (گام به گام آنلاین) تهیه و تدوین میشوند، لذا جهت دانلود آن میتوانید به منبع اصلی  مراجعه کنید.

دانلود فایل صوتی mp3 زیست شناسی و آزمایشگاه

ضمنا اگر نیاز به تخفیف دارید ، منتظر بمانید تا شمارنده صفر شود و سپس روی دکمه کلیک کنید و به این سایت مراجعه کرده و در قسمت کد تخفیف وارد کنید

توجه فرمایید که کلیک کردن روی دکمه دریافت کد تخفیف قبل از صفر شدن شمارنده ها موجب منقضی شدن آن میشود.درباره نويسنده

همیشه آرزو داشتم یک تیم را مدیریت و یک ایده خلاقانه را عملی کنم که خودم و ده ها نفر دیگر را به ثروت برساند . از طرفی یک منبع معتبر آموزشی و درآمد زا برای دیگران باشد . اکنون آن رویا ، " نگزاوار " نام دارد.

کامران کامران فر 59 نوشته در *** نِگزاوار *** دارد . مشاهده تمام نوشته هاي

ديدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با استفاده از معادله زیر اثبات کنید که شما ربات نیستید *