no-img
سیستم همکاری در خرید و فروش فایل نگزاوار

علائم راهنمایی و رانندگی به زبان عربی،انگلیسی و فارسی / جواب فعالیت درس دوم کتاب عربی نهم

help

سوالی دارید؟09369254329

سیستم همکاری در خرید و فروش فایل نگزاوار
بهترین ها از دید دانش آموزان
آشنایی با سیستم خرید،فروش و بازاریابی نِگزاوار

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

DOC
علائم راهنمایی و رانندگی به زبان فارسی،عربی و انگلیسی
امتیاز 4.80 ( 5 رای )
doc
آبان ۸, ۱۳۹۵
8 صفحه
PDF+WORD
قابل ویرایش
1900 تومان
443 فروش
1900 تومان – خرید Loading

علائم راهنمایی و رانندگی به زبان فارسی،عربی و انگلیسی


علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان عربی ، فارسی و انگلیسی

 جواب فعالیت صفحه ۲۸ کتاب درسی عربی کلاس نهم

یک روزنامه دیواری درباره معانی علائم راهنمایی و رانندگی به عربی ، فارسی و انگلیسی تهیه کنید

 

توضیحات:

کاربر گرامی… گردآوری علائم راهنمایی و رانندگی فارسی ممکن است برای شما کاری آسان باشد اما زمانی که پای ترجمه عربی و انگلیسی آنها به میان می آید موضوع بسیار پیچیده تر میشود. هر فرد میبایست جهت ساخت یک روزنامه دیواری ابتدا تک تک تصاویر علائم را پیدا کند و سپس اسم فارسی هرکدام را نیز  پیدا نماید. پس از آن ترجمه به دوزبان دیگر شروع میشود. شاید بشود که ترجمه این علائم را در لغت نامه ها یا اینترنت جداگانه پیدا کرد اما همانطور که میدانید ممکن است بسیار زمان بر باشد . از طرفی مجبور به تایپ و جدول بندی این علائم هم میباشیم که ممکن است با آن آشنایی کافی نداشته باشید.

اما نگران نباشید…

ما در اینجا به کمک مترجم عربی و مترجم انگلیسی این علائم را ترجمه کرده ایم و در قالبی بسیار زیبا و شکیل برای شما عزیزان آماده کرده ایم که هم از اتلاف انرژی و زمانتان پیشگیری کنیم و هم از خطا در ترجمه… شما عزیزان میتوانید فایل آماده چاپ علائم را دانلود کرده و مطالعه کنید و در روزنامه دیواری خود استفاده نمایید.

صرفه جویی در زمان + پیشگیری از خطا در ترجمه + ظاهری زیبا و محتوایی کامل

ما در این فایل ابتدا علائم راهنمایی و رانندگی را در جدول هایی قرار داده و نام فارسی آنها را در زیر تابلو ها مشخص کرده ایم. سپس ترجمه هریک از تابلو هار را ابتدا به زبان عربی و سپس زبان انگلیسی مطابق عکس آماده کرده ایم.این محصول برای استفاده دانش آموزان به عنوان فعالیت روزنامه دیواری مناسب است .

نشان‌های راهنمایی و رانندگی در ایران به سه دسته تقسیم می‌شوند، دسته اول نشان‌های بازدارنده راهنمایی و رانندگی هستند، از این گروه تابلوها می‌توان به بوق زدن ممنوع، منطقه ایستادن ممنوع و توقف ممنوع اشاره کرد که مهمترین آن تابلوی ایست است. دسته دوم تابلوهای هشدار دهنده یا اخطاری هستند، جاده باریک می‌شود، گذرگاه عابر پیاده و کارگران مشغول کار هستند از این دسته علائم هستند. دسته سوم به تابلوهای آگاهی دهنده یا اخباری معروف هستند. پایان منطقه محدوده سرعت، تونل و بیمارستان در این طبقه قرار دارند.
تابلوهای بازدارنده یا انتظامی

علائم راهنمایی و رانندگی
به تابلوها یا نشان‌های بازدارنده، تابلوهای انتظامی نیز می‌گویند. این علائم بیشتر به صورت دایره با نوار حاشیه قرمز رنگ هستند و نوع ممنوعیت را به وسیله علامت خاص نشان می‌دهند. از تابلوهای بازدارنده، تابلوی ایست به جهت اهمیت و دقت بیشتر رانندگان به صورت هشت ضلعی با زمینه کاملاً قرمز رنگ و با نوشته ایست یا STOP در نظر گرفته شده‌است. به لحاظ اهمیت تابلوی رعایت حق تقدم تنها راس یا سر این تابلو به سمت پایین می‌باشد.

نسخه کامل این مجموعه شامل ۶۴ علامت راهنمایی رانندگی به سه زبان میباشد

 

 

***************************

*************************************

پرداخت از درگاه امن شاپرک  با همکاری شرکت زرین پال صورت میگیرد

 ۱۵ درصد از درآمد فروش این فایل به کودکان سرطانی(موسسه خیریه کمک به کودکان سرطانی) اهدا میشود

پس از پرداخت،علاوه بر ارسال فوری فایل ها به ایمیلتان،مستقیماً به صورت اتوماتیک به لینک دانلود فایل ها  ارجاع داده میشوید.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی با ایمیل (MASTER@NEXAVARE.COM) یا شماره تماس پشتیبان (۰۹۳۶۹۲۵۴۳۲۹) در ارتباط باشید

علائم راهنمایی و رانندگی علائم راهنمایی و رانندگی به زبان انگلیسی علائم راهنمایی و رانندگی به زبان عربی علائم راهنمایی و رانندگی عربی انگلیسی ترجمه علائم راهنمایی رانندگی ترجمه علائم راهنمایی و رانندگی عربی ترجمه علائم راهنمایی و رانندگی انگلیسی تابلو های راهنمایی و رانندگی تابلو های راهنمایی و رانندگی به زبان انگلیسی تابلوهای راهنمایی و رانندگی به زبان عربی تابلو های راهنمایی و رانندگی عربی انگلیسی ترجمه تابلو های راهنمایی رانندگی ترجمه تابلو های راهنمایی و رانندگی عربی ترجمه تابلو های راهنمایی و رانندگی انگلیسی روزنامه دیواری علائم راهنمایی رانندگی روزنامه دیواری علائم راهنمایی رانندگی عربی روزنامه دیواری علائم راهنمایی رانندگی فارسی معنی علائم راهنمایی رانندگی معانی علائم راهنمایی رانندگی ughml vhiklhdd vhkkn’d معنی تابلو های راهنمایی رانندگیتصاویر پیش نمایش


علائم راهنمایی و رانندگی به زبان فارسی،عربی و انگلیسی-1
علائم راهنمایی و رانندگی به زبان فارسی،عربی و انگلیسی-1

درباره نویسنده

همیشه آرزو داشتم یک تیم را مدیریت و یک ایده خلاقانه را عملی کنم که خودم و ده ها نفر دیگر را به ثروت برساند . از طرفی یک منبع معتبر آموزشی و درآمد زا برای دیگران باشد . اکنون آن رویا ، " نگزاوار " نام دارد.

کامران کامران فر 54 نوشته در سیستم همکاری در خرید و فروش فایل نگزاوار دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.