no-img
*** نِگزاوار ***

همکاری با ما در بخش دانشجویی - *** نِگزاوار ***

help
*** نِگزاوار ***

صفحه جدا

همکاری با ما در بخش دانشجویی


گام اول : خود را به ما معرفی کنید ولین گام برای همکاری با ما معرفی خودتان است . در صورت تمایل رزومه خود را به ایمیلمان ارسال نمایید. سپس از طریق شماره های همراه و یا برنامه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

گام دوم : شرایط ما را بپذیرید

  • تمامی فرایند همکاری تنها به صورت غیر حضوری میباشد و فروشگاه فایل نگزاوار دفتر فیزیکی ندارد.
  • نگزاوار هیچگونه تعهدی به عنوان استخدام همکاران ندارد و این تنها یک همکاریِ کارمزدی و درصدی میباشد.
  • قول هیچگونه حقوق ثابت و درآمد بالا در ماه های  اولیه همکاری با ما داده نمیشود.
  • بدیهی است که ما هیچگونه مسئولیتی در قبال بیمه متقاضیان نداریم.
  • زمان کاری،محل انجام پروژه ها و … بدون محدودیت میباشد و در هر لحظه هر متقاضی امکان انصراف از همکاری را داشته و همچنین شروع همکاری با ما هیچگونه صفته یا ضمانت نیاز ندارد که این به آن معنی است که نگزاوار به طور کلی هیچگونه مسئولیتی به عنوان همکار(اعم از حق بیمه،جقوق ماهیانه و … ) نداشته و تنها یک منبع جامع برای دانشجویانی است که مایل به فروش فایل های خود یا فایل های ما را دارند اما بستری مناسب و امن پیدا نکرده اند

گام سوم: آشنایی کلی با روند کار

به طور کلی شما در ماه های اول به عنوان پابلیشر یا انتشار دهنده مشغول به کار میشوید و به مرور زمان به رده های بالاتر مانند ناظر و … ارتقاء پیدا میکنید. پس از پذیرش درخواست همکاری شما، یک فایل پی دی اف آموزشی برای شما ارسال میگردد تا با روند انتشار مطلب و فروش فایل در سایت آشنا شوید. سپس یک ایمیل و پنل کاربری از سرپرست نویسندگان یا مدیر ارشد تحویل میگیرید. ایمیل مذکور حاوی قسمتی از بانک فایل های قابل فروش میباشد.که میتوانید با استفاده از فایل راهنمای گام به گام و تصویریِ اقدام به فروش فایل کنید.

فایل آموزش گام به گام تصویری کار با پنل

گام چهارم:

حق عضویت را پرداخت کنید (پنل ویژه) برای طراحی ، راه اندازی و مدیریت سیستم نگزاوار هزینه و وقت زیادی صرف شده است. تا در عین پیچیدگی و کیفیت بالا ، برای شما عزیزان،بسیار ساده و ملموس باشد. حق عضویت در واقع بهانه ای برای تشخیص متقاضیان مصمم و با اراده جدی از متقاضیانی است که تنها وسوسه شده اند و تنها از اعتبار نگزاوار میکاهند. در حال حاضر این مبلغ ۲۵ هزار تومان،جهت پشتیبانی و آموزش میباشد.قابل ذکر است که پس از یکماه فعالیت در نگزاوار حداقل ۴ برابر آن در هر صورت به شما برمیگردد

گام پنجم :

پنل خود را دریافت کنید و شروع کنید. پنل کاربری شما به صورت اتوماتیک و آنی ایجاد میشود . پس از پرداخت یک رسید حاوی نام کاربری و رمز عبور دریافت میکنید که میتوانید شروع کنید.

موفق باشید.