no-img
*** نِگزاوار ***

مجوزها و اعتبارات نگزاوار - *** نِگزاوار ***

help
*** نِگزاوار ***

صفحه جدا

مجوزها و اعتبارات نگزاوار


سیستم همکاری در خرید و فروش نگزاوار یک سیستم جامع و یک پورتال جهت دسترسی به مطالب و دیگر سایت های زیر مجموعه خود میباشد . این سیستم به عنوان یکی از استارت آپ های فعال در زمینه اینترنت با هدف کسب درآمد و فعالیت کاربرانش و همچنین ارائه فایل های مورد نیاز دانش آموزان و … در سال ۹۵ فعالیت خود را با قدرت آغاز کرده است . این فعالیت ها قاعدتاً نیازمند دریافت مدارک و مجزوز های دولتی مورد نیاز میباشد که این مهم از همان ابتدای فعالیت دریافت شده اند و به شرح زیر میباشند .

دارای نماد اعتماد الکترونیک دائم یک ستاره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت کشور

نماد اعتماد الکترونیکی یعنی چه ؟نگزاوار,سیستم همکاری در خرید و فروش نگزاوار,مجوز های سایت نگزاوار,امنیت سایت نگزاوار,nexavare

نشانه‌ای است که از طرف مرکزی با نام توسعه تجارت الکترونیکی . که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.

نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی وبگاه (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت یک سال صادر می‌گردد.

* جهت استعلام میتوانید به سایت نماد اعتماد الکترونیکی مراجعه و اسم سایت را جستجو کنید *

دارای درگاه های پرداخت اختصاصی امن

جهت استعلام ، از صفحه اصلی سایت روی نماد pay.ir موجود در کناره سایت کلیک کنید .