no-img
سیستم همکاری در خرید و فروش فایل نگزاوار

سیستم همکاری در خرید و فروش فایل نگزاوار*** همیار معلمان،اساتید و دانش آموزان

help

سوالی دارید؟09369254329

سیستم همکاری در خرید و فروش فایل نگزاوار
بهترین ها از دید دانش آموزان
آشنایی با سیستم خرید،فروش و بازاریابی نِگزاوار

صفحه جدا

سیستم جامع همکاری در خرید و فروش فایل های دانلود شدنی


پایگاه معلمان و اساتید کشور

متشکل از اساتید شاخص هر استان جهت انتشار و فروش جزوات و نمونه سوالات در فضای وب و دسترسی راحت دانش آموزان به آن میباشد.
*** کلیک کنید ***

فرایند عضویت در نگزاوار و کسب درآمد

معلم و استاد فرهیخته گرامی ، ابتدا با کلیک بر روی لینک زیر،و تماس با ما عضو نگزاوار شوید.سپس با انتشار نمونه سوالات و محتوای الکترونیکی مفیدتان گامی به سوی توسعه علم و دانش این مرز و بوم بردارید.و کسب درآمد کنید.

دانش آموزان عزیز

به بانک نمونه سوالات و محتوای آموزشی وصل شوید و از جدید ترین و قدرت مند ترین مطالب درسی بهره مند شوید . حتی اگر شما هم فایلی تهیه کرده اید میتوانید آن را به اشتراک بگذارید .

نحوه ثبت نام و انتشار فایل

دانش آموز گرامی، ابتدا از لینک زیر جهت ثبت نام استفاده کنید و سپس با تکمیل مشخصات خود اقدام به انتشار فایل های درسی و نمونه سوالاتتان کنید .لازم به ذکر است که دانلود فایل از سایت نگزاوار مستلزم ثبت نام اجباری نمیباشد.

مزایای سیستم برای معلمان و اساتید

 • صاحب یک صفحه اختصاصی پربازدید شوید

  معلمان و اساتید با ثبت نام در این سایت صاحب یک صفحه شخصی با ۲۰ هزار بازدید روزانه و پنل کاربری اختصاصی میشوند که میتواند هم به عنوان تبلیغات و هم به عنوان فروش جزوات و نمونه سوالات و محتوای آموزشیشان از آن استفاده کنند .

 • ما حاصل سالها تلاشتان را غیر قابل کپی میکنیم

  – هیچ فکر کرده اید اگر نسخه چاپی جزوه تان غیر قابل کپی شود به چند نفر میتوانید گنجینه علمی خود را بفروشید ؟-نه تنها نسخه چاپی ، بلکه ما با الگوریتم های پیچیده نسخه الکترونیکی جزوه تان را هم فقط برای یک نفر قابل استفاده میکنیم. -همچنین با راه اندازی سیستم استعلام و اختصاص شماره فاکتور ، لیست کامل مشخصات خریداران برایتان قابل رویت است و نسخه های جعلی از جزواتتان قابل شناسایی است.

 • ما شهرت و ثروت شما را توسعه میدهیم

  چرا فعالیت خود را محدود به یک شهرستان کرده اید؟ آیا جزوه ای که سالها پیش تهیه و هر سال آپدیت و ویرایش کرده اید مستحقِ فروش در سراسر کشور نیست؟ با راه اندازی سیستم امتیاز دهی به جزوات شما توسط کاربران، و توجه به پر بازدید بودن سایت ، مسلماً در صورتی که جزوه شما امتیاز بیشتری نسبت به سایر همکاران دریافت کند روزانه شاهد فروش چندین نسخه دیجیتال از طلای خود در سراسر کشور خواهید بود.

امکانات و قابلیت ها برای دانش آموزان

 • به بانک نمونه سوالات و جزوات متصل شوید

  میتوانید در صفحه شخصی معلمتان را پیدا کنید و نمونه سوالات و جزواتی که ارائه کرده است را دانلود کنید.و یا حتی میتوانید از مطالب معلمان برتر استفاده کنید و یا با بهره گیری از سیستم امتیاز دهی جزوات،بهترین درسنامه و جزوه مورد نیازتان را دانلود کنید.

 • به اساتید و کلاس ها و جزواتشان امتیازدهید

  با رونمایی از سیستم امتیاز دهی به محصولات معلمان شما میتوانید با توجه به میزان رضایت خود از جزوه دانلودی آن را محبوب کنید و به دوستان خود در سراسر کشور پیشنهاد دهید.

 • کسب درآمد دانش آموزی در این سایت

  اگر شما هم دانش آموز فعالی هستید یا دارای فایل های جالبی میباشید و قصد فروش آنها را دارید ، در سایت ثبت نام کنید و مطالب خود را در معرض فروش قرار دهید و از این راه به درآمد برسید.

 • دسترسی به جزوات اساتید مدارس تیزهوشان ونمونه

  سیستم یکپارچه نگزاوار فضایی جهت معرفی و رقابت معلمین و اساتید به همراه تمامی جزوات و نمونه سوالات آنها فراهم آورده است که حتی دانش آموزانی که موفق به ورود به مدارس خاص نشده اند نیز میتوانند از جزوات و دانش معلمان با سابقه و فوق العاده نمونه و تیزهوشان  استفاده کنند.

معلم تنها یک معلم نیست…

یک معلم مسئولیتی بیش از آنچه ک همه فکر میکنند به دوش میکشد، یک معلم درواقع یک روانشناس،یک مددکار اجتماعی،یک پرستار،یک مشاور و درواقع پدر و مادر برای دانش آموزان است.

حدود یک سال پیش تحقیقات کوپر کری استاد روانشناسی سازمانی و سلامت دانشگاه منچستر نشان داد که تدریس یکی از ۳ حرفه ی پر استرس دنیا است.اما آیا درآمد و حقوق معلمان هم اینگونه قابل توجه است؟

سال پیش مجله مدیریت استرس ، اصلی ترین عامل تبدیل شغل معلمی به استرس زا ترین شغل را اینگونه معرفی کرد که معلمی تنها شغلی است که در مقابل گروهی قرار میگیرید که حاضرند هر کاری کنند تا شما شکسته شوید و این باعث حساس و استرس زا شدن این شغل میشود

نسبت سختی کار و دانش معلم و پزشک عمومی

با یک بررسی ساده متوجه میشویم که شغل معلمی به نسبت پر استرس تر و تنش زا تر از شغل پزشکی است و در طولانی مدت باعث بروز اختلالات روحی خواهد شد.این در حالی است که یک پزشک تلاش فیزیکی کمتری میکند و در یک اتاق آرام به معاینه بیماران و نوشتن نسخه میپردازد.

آیا از نظر سطح علمی یک پزشک بالا تر از یک معلم است؟!

خیر ! واقعاً خیر… چه بسا یک معلم در طول سالها، تعداد بسیار بیشتری کتاب مطالعه میکند و همچنین از قدرت تجربی بالاتری برخوردار است و هر سال اطلاعات علمی خود را به روز میکند و این درمورد یک پزشک خیلی کم صدق میکند .

علت تفاوت ۸ برابری درآمد پزشکان و معلمان و نارضایتی همیشگی اساتید

درآمد یک پزشک عمومی به طور متوسط حداقل ۸ برابر یک معلم است. وما میگوییم حقشان است! زیرا آنها ارزش خودشان را درک کرده اند و آن را به رایگان در اختیار کسی قرار نمیدهند.

آیا تا به حال بدون پرداخت حق ویزیت،یک پزشک حاضر میشود دانشش را به رایگان در اختیار شما قرار دهد و شما را معاینه کند؟!

پس چگونه است که شما دانشی را که طی سال ها سختی و تجربه به دست آورده اید به رایگان به دیگران میدهید؟

معلم و استاد فرهیخته، شاید تعجب کنید که حقوقی که دولت به پزشکان تحت استخدام خود میدهد تقریبا برابر با حقوق شماست…اما علت ثروتمند بودن پزشکان فعالیت در مطب های خود به طور مستقل میباشد.

واقعیت چیز دیگریست…شما خودتان تاکنون نخواسته اید که درآمدتان بیشتر شود…

ما میگوییم شما ، هم میتوانید حقوق خودتان را از آموزش و پرورش بگیرید و هم در کنار آن چندین برابر حقوقتان را  از فروش جزواتتان در این سایت کسب کنید. و این چیز عجیبی نیست. شاید شما هم نام مجموعه کنکور آسان است و موسسات مشابه آن را شنیده باشید که ارزش دانش خود را درک کرده اند و از این راه به  درآمد فوق العاده ای رسیده اند.

حال از شما میپرسیم آیا جزوه یا مفاهیم آموزشی شما نمیتواند زندگی یک دانش آموز را تغییر دهد ؟!

پس چرا آن را بی ارزش میشمارید ؟ و از گنجینه ای که عمرتان را صرف آن کرده اید حفاظت نمیکنید؟

خواهش میکنیم اگر جزوه ی خود را بی ارزش میدانید لطفاً دیگر هیچوقت از وضع نا مناسب معلمان در جامعه در هیچ مکانی صحبت نکنید. چون واقعیت چیز دیگریست. و شما خودتان نمیخواهید از دانشتان جهت کسب درآمد استفاده کنید.