no-img
*** نِگزاوار ***

ثبت شکایات و پیشنهادات - *** نِگزاوار ***

help
*** نِگزاوار ***

صفحه جدا

ثبت شکایات و پیشنهادات


کاربر گرامی درصورتی که هرگونه شکایت و بازخوردی دارید میتوانید با شماره ۰۹۳۶۹۲۵۴۳۲۹ تماس گرفته و یا به صورت حضوری ارائه دهید.

رعایت حقوق کاربران :

  • مطلبی در وبسایت منتشر شده است که شما صاحب آن میباشید و از انتشار آن رضایت ندارید :  با توجه به سیستم همکاری در فروش نگزاوار یک سیستم کاربر محور میباشد لذا مدیریت سایت از محتوای منتشر شده توسط کاربران اطلاع ندارد و تمامی مسئولیت آن بر عهده ی کاربرِ منتشر کننده است. اما با توجه به اهمیت رعایت حق کپی رایت ، در صورتی که شما صاحب یکی از آثار منتشر شده در وبسایت هستید میتوانید با ارائه مدرک مبتنی بر حق مالکیت شما بر آن مطلب ، درخواست حذف مورد مذکور را فرمایید. این امر از طریق تماس با شماره همراه پشتیبان سایت و یا ارسال فرم ارتباط با ما امکان پذیر است .
  • دبیر یا استاد دانشگاه هستم و اطلاعات و جزوات من بدون رضایت من در این وبسایت یافت میشود. : قابل ذکر است که تمامی اساتید معرفی شده در وبسایت با عقد قرارداد رضایت خود را اعلام و جزوات خود را با کمال رضایت جهت فروش در وبسایت سپرده اند . اما در صورتی که یکی از اساتید اعلام عدم رضایت مندی نماید بلافاصله فروش محصولات وی متوقف شده و پس از تسویه حساب تمامی اطلاعات وی در وبسایت حذف خواهد شد .
  • موارد دیگر …