no-img
سیستم همکاری در خرید و فروش فایل نگزاوار

**بند آمدن ادار و میزان مرگ و میر بیماران سالخورده دارای شکستگی در ناحیه لگن**

help

سوالی دارید؟09369254329

سیستم همکاری در خرید و فروش فایل نگزاوار
آشنایی با سیستم خرید،فروش و بازاریابی نِگزاوار

پرداخت امنلینک فوریپشتیبانیضمانت
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

بند آمدن ادرار و میزان مرگ و میر بیماران سالخورده دارای شکستگی در ناحیه لگن
zip
مهر ۷, ۱۳۹۵

بند آمدن ادرار و میزان مرگ و میر بیماران سالخورده دارای شکستگی در ناحیه لگن


بند آمدن ادرار و میزان مرگ و میر بیماران سالخورده دارای شکستگی در ناحیه لگن

[alert type=”alert-danger”]کاربر گرامی، برای تهیه این اثر هزینه و زمان زیادی صرف شده است.که اکنون با این قیمت ناچیز در اختیار شما قرار گرفته است.لطفاً  تنها جهت استفاده دانشجویی یا شخصی خرید نمایید.همچنین اگر مدیر یک وبسایت یا وبلاگ هستید خواهش میکنیم آن را کپی نکنید.و یا در صورت کپی منبع را به صورت لینک درج نمایید. ضمناً شرعاً هم لازم به کسب رضایت است که به علت زحمت زیاد در انتشار ، کارشناسان ما رضایت استفاده بدون پرداخت هزینه آن را ندارند.تشکر از حمایت شما[/alert]
[tabgroup][tab title=”چکیده ” icon=”fa-pencil-square-o”]

 بند آمدن ادار (POUR) در میان بیماران دارای شکستگی لگن، متداول است. هدف این مقاله، مقایسه شیوع، عوامل خطر، نتایج عملی و امکان زنده ماندن بیماران دارای POUR با افرادی که این بیماری را ندارند، می باشد.

این یک مقاله تحقیقاتی نموداری است که قبلاً در یک واحد شکستگی استخوان لگن، انجام شده است. مجموع ۶۳۹ بیمار دارای شکستگی استخوان لگن به صورت پی در پی که دارای عمل جراحی لگن به همراه دوره توان بخشی بودند. در این تحقیق شرکت کردند. میزان باقی مانده پس از تخلیه POUR، ارزیابی مستقل عملی (FIM) و میزان مرگ و میر (۹۰ و ۳۶۵ روز) محاسبه شدند.

 POUR به شدت در بیماران سالخورده دارای شکستگی لگن متداول است و برنتیجه عملی بیماران زن (میزان مرگ و میر را افزایش نمی دهد) مؤثر است.

[/tab][tab title=”مقدمه ” icon=”fa-pencil “]

شکستگی لکن، موردی از پذیرش های بیمارستانی است و در میان سالخوردگان متداول است. این مشکل ، مرتبط با آسیب های عملی و ناتوانی های عمده است و موجب بالا رفتن میزان بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر می شود. نتایج عملی و پزشکی این بیماران، همبستگی به عوامل محدودی مانند سن، جنسیت، ادارک و وضعیت شکستگی قبلی دارد. بند آمدن ادار (POUR) در میان بیماران دارای شکستگی لگن متداول است و توسط ناتوانی ناگهانی برای تخلیه ادار علی رغم پر بودن مثانه، مشخص می شود.

یکی از تحقیقات اخیر، دریافت که ۳۸ درصد بیماران از POUR رنج می برند. اما این تحقیق محدویت های بسیاری مانند تعداد کم بیماران و تعیین POUR توسط حجم باقی مانده پس از تخلیه (POUR) بیش تر از ml300 داشت. 

[/tab][/tabgroup]

[tabgroup][tab title=”قسمت هایی از متن (۱)”]

اطلاعات مربوط به نتایج عملی نیز نادر هستند. یک بررسی در استرالیا نشان داد که بیماران دارای POUR دارای میزان ارزیابی مستقل عمل تخلیه کم تر و درجه پیشرفت بالاتری در میزان ارزیابی مستقل عملی (FIM) هستند. بررسی فوق شامل بیماران دارای، POUR ml 150 و کم تر نیز بود. اهداف بررسی اخیر، تشخیص عوامل خطر و شیوع و نتایج عملی کوتاه مدت و میزان زنده ماندن بیماران دارای POUR یا بدون POUR در طیف گسترده ای از بیماران دارای شکستگی لگن و بند آمدن ادرار معینی ml400 < POUR بود.

[/tab][tab title=”قسمت هایی از متن (۲)”]

روش ها

این یک بررسی نموداری گروهی در فاصله سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۱ است. تحلیل ها شامل بیماران سالخورده دارای تشخیص اولیه شکستگی لگن می باشند. معیار استثنا شامل پذیرش برای جراحی لگن انتخابی، درمان تحت نظر و موارد مرگ و میر است. شناسایی بیمارانی از شکستگی لگن رنج می برند (که ۲۱۱-۲۰۹ – ICD 9) در طول دوره تحقیق از طریق فایل های پذیرش کامپیوتری مرکز انجام می شود. مرگ هایی که تا ۳۱ ماه می ۲۰۱۲ اتفاق می افتند، توسط اطلاعات بازنگری از مرکز اطلاعات مرگ و میر ثبت ملی به دست آمدند. این بررسی توسط انجمن بازنگری مؤسسات محلی تأیید شد.

[/tab][tab title=”قسمت هایی از متن (۳)”]

ماهیت و ویژگی های سهولت قبلاً به صورت دقیق شرح داده شد. به طور مختصر، بخش شکستگی لگن از بیماران سالخورده دارای شکستگی استخوان لگن مستقیماً از بخش اورژانس، پذیرش به عمل می آورد و مراقبت های مانند جراحی و درمان موردنیاز را به آن ها ارائه می دهد. معیار استثناء شامل سن بالای ۶۵ سال، پذیش معیار استثنا شامل بیماران پذیرفته شده جهت جراحی لگن و دوره توانبخشی کم تر از هفت روز است (با فرض این که محتوای توانبخشی این دوره کوتاه محدود است و می تواند نتایج را تغییر دهد). بیمارانی که تحت درمان نظارتی (و نه درمان جراحی) قرار می گرفتند از این بررسی حذف شدند. این معیارهای استثناسازی، بررسی بیماران دارای شرایط عملی، یا پزشکی را که احتمالاً قابلیت توانبخشی محدودی دارند، ممکن می سازند اطلاعات حاصل از این بررسی با توجه به سن ، جنسسیت، نوع شکستگی و عملکرد قبل از شکستگی جمع آوری شدند. میزان کارایی قبل از شکستگی به میزان استقلال کامل (بیمارانی که هیچ گونه امداد فیزیکی یا درمان فیزیکی چشم گیری در بیش تر فعالیت روزانه خود دریافت می کنند) بستگی دارد. بیماران هم چنین از نظر سطح هوشیاری توسط ارزیابی وضعیت روانی (MMSE) تحت بررسی قرار گرفتند. هر بیمار توسط ابزار FIM از نظر چگونگی عملکرد مورد ارزیابی قرار گرفت و میزان FIM ثبت گردید. این ابزار به طور گسترده برای عملکرد حرکات سیزده گانه و حواس پنج گانه بیماران استفاده گردید. طیف امتیاز کل میان ۱۸ (نشان دهنده وابستگی کامل عملکرد) و ۱۲۶ (نشان دهنده استقلال کامل عملکرد) بود.

[/tab][/tabgroup]

[tabgroup][tab title=”نتیجه گیری / جمع بندی ” icon=”fa-pencil-square-o”]

نخست، شیوع بالای (% ۳/۵۱) POUR را در این سالخوردگان دارای شکستگی استخوان لگن نشان می دهد. علی رغم استفاده از PVRV بزرگ تر از ۴۰۰ میلی لیتر، میزان شیوع بالای می باشد که نشان می دهد هم چنان تخلیه گرهای نرمال بسیاری دارای PVRV  پایین هستند. این به این معنی است که همه بیماران باید به صورت روزانه در تمام دوره قبل از بند آمدن ادرار، از نظر تخلیه مثانه مورد بررسی قرار گیرند. برگشت ادرار، متداول ترین مشکل در مقایسه با هذیان گویی، مشکلات قلبی و ریوی است. اما این مشکل موجب دوره های بستری طولانی در مورد مشکلات هذیانی، قلبی و ریوی نمی شود.

دوم ؛ ما به طور آشکار ارتباط POUR را با دیابت، عفونت اداری یا هذیان گویی در این افراد نشان دادیم، در حالی که هیچ یک از مواردی مانند سن، نوع بیهوشی، مدت زمان جراحی، جنسیت و استفاده از فیزیوتراپی برای POUR قابل پیش بینی

[/tab][/tabgroup]

امنیت پرداخت و ضمانت ها

خرید و دانلود فوری

نسخه کامل و آماده
2900 تومانبرای دریافت نسخه کامل

10 صفحه فارسی

فونت استاندارد/bzar/14

فرمت فایل WORDوPDF

دارای ضمانت بازگشت وجه

نسخه قابل ویرایش+نسخه آماده چاپ

دریافت فوری + ارسال به ایمیل

هدف
روش ها
نتایج
نتیجه گیری
مقدمه
روش ها
تحلیل آماری
ویژگی های کلی
وضعیت عملی توسط FIM
بحث
+ فهرست فارسی
هدف
روش ها
نتایج
نتیجه گیری
مقدمه
روش ها
تحلیل آماری
ویژگی های کلی
وضعیت عملی توسط FIM
بحث

همه ی فایل های رشته پزشکی

***************************

*************************************

پرداخت از درگاه امن شاپرک  با همکاری شرکت زرین پال صورت میگیرد

 ۱۵ درصد از درآمد فروش این فایل به کودکان سرطانی(موسسه خیریه کمک به کودکان سرطانی) اهدا میشود

پس از پرداخت،علاوه بر ارسال فوری فایل ها به ایمیلتان،مستقیماً به صورت اتوماتیک به لینک دانلود فایل ها  ارجاع داده میشوید.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی با ایمیل (MASTER@NEXAVARE.COM) یا شماره تماس پشتیبان (۰۹۳۶۹۲۵۴۳۲۹) در ارتباط باشیددرباره نویسنده

publisher2 69 نوشته در سیستم همکاری در خرید و فروش فایل نگزاوار دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.