no-img
سیستم همکاری در خرید و فروش فایل نگزاوار

**********بررسی معماری امنیتی در وب در بستر دات نت************

help

سوالی دارید؟09369254329

سیستم همکاری در خرید و فروش فایل نگزاوار
آشنایی با سیستم خرید،فروش و بازاریابی نِگزاوار

پرداخت امنلینک فوریپشتیبانیضمانت
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

بررسی معماری امنیتی در وب در بستر دات نت
zip
مهر ۱۴, ۱۳۹۵

بررسی معماری امنیتی در وب در بستر دات نت


بررسی معماری امنیتی در وب در بستر دات نت

پروژه کامل رشته نرم افزار کامپیوتر
[alert type=”alert-danger”]کاربر گرامی، برای تهیه این اثر هزینه و زمان زیادی صرف شده است.که اکنون با این قیمت ناچیز در اختیار شما قرار گرفته است.لطفاً  تنها جهت استفاده دانشجویی یا شخصی خرید نمایید.همچنین اگر مدیر یک وبسایت یا وبلاگ هستید خواهش میکنیم آن را کپی نکنید.و یا در صورت کپی منبع را به صورت لینک درج نمایید. ضمناً شرعاً هم لازم به کسب رضایت است که به علت زحمت زیاد در انتشار ، کارشناسان ما رضایت استفاده بدون پرداخت هزینه آن را ندارند.تشکر از حمایت شما[/alert]
[tabgroup][tab title=”مقدمه ” icon=”fa-pencil “]

اینترنت بدون شک تاثیری شگرف در فرآیند طراحی و پیاده سازی نرم افزار را ایجاد و ما امروزه با نسل جدیدی از برنامه ها مواحه می باشیم که از زیرساخت اینترنت بعنوان بستری مناسب استفاده تا ما همچنان شاهد پویائی نرم افزار بمنظور سرویس دهی در تمامی عرصه های بشریت و این بار در گستره جهانی باشیم . در این راستا شرکت های عظیم نرم افزاری  با ارائه راه حل های جامع و فراگیر ، پاسخی شایسته به خیل گسترده نیازهای مطرح دراین زمینه را داده اند . شرکت مایکروسافت با ارائه پلات فرم دات نت ، تحولی عظیم در عرصه طراحی و پیاده سازی نزم افزار ایجاد و امکانات گسترده و یکپارچه ای را برای پیاده کنندگانی  ارائه که تمایل به استفاده از پلات فرم مایکروسافت برای پیاده سازی نرم افزار دارند .

در این مقاله و دو مقاله ای که در ادامه منتشر خواهد شد ،اهداف زیر دنبال خواهد شد :

 • آشنائی با برنامه هائی که بر روی بستر اینترنت پیاده سازی می گردند .
 • آشنائی با ابزارهای موجود بمنظور پیاده سازی برنامه های وب
 • آشنائی با نحوه عملیات برنامه های وب ASP.NET
 • آشنائی با بخش های متفاوت یک برنامه وب
 • آشنائی با پتانسیل های فریمورک دات نت بمنظور پیاده سازی برنامه ها ی وب
 • آشنائی با محیط ویژوال استودیو دات نت بمنظور پیاده سازی برنامه های وب

در بخش اول  این مقاله ، به بررسی چهار مورد اولیه خواهیم پرداخت .

[/tab][/tabgroup]

[tabgroup][tab title=”قسمت هایی از متن (۱)”]

معماری امنیتی در وب در بستر دات نت

برنامه های وب یکی از چهار نوع برنامه نویسی اینترنت می باشند که می توان با استفاده از ویژوال استودیو دات نت  آنان را ایجاد نمود . یک برنامه اینترنت ، برنامه ای است که از اینترنت با رویکردهای متفاوت بمنظور نیل به اهداف خود ، استفاده می نماید. مثلا”  برنامه هائی که امکان ریجستر نمودن کاربران را از طریق اینترنت فراهم و یا برنامه هائی که اطلاعات و راهنمائی لازم در خصوص استفاده از یک نرم افزار را از طریق اینترنت به مخاطبان خود ارائه می نمایند ، جملگی برنامه های اینترنتی می باشند که از زیرساخت اینترنت استفاده می نمایند . تعریف یک برنامه اینترنت بسیار گسترده بوده و شاید تعریف کامل آن با در نظر گرفتن تمامی ابعاد از حوصله این مقاله خارج باشد . بدین دلیل و بمنظور تمرکز بر انواع برنامه های اینترنت ، آنان را به چهار گروه متفاوت تقسیم و ادامه بحث را با آنان دنبال خواهیم کرد .

 • برنامه های وب ( Web applications ) . این نوع از برنامه ها ، محتویات مورد نظر خود را توسط سرویس دهنده و  از طریق اینترنت  برای سرویس گیرنده ارسال می نمایند . کاربران ، برنامه های وب را ازطریق یک مرورگر وب مشاهده خواهند کرد .
 • سرویس های وب  ( Web services). این نوع از عناصر،  سرویس های پردازشی لازم را  از طریق یک سرویس دهنده به سایر برنامه ها بر روی اینترنت ، ارائه می نمایند .
 • برنامه های Internet-enabled . این نوع از برنامه ها ، برنامه های خود اتکائی ( Stand-alone )  بوده که از یکپارچگی اینترنت بمنظور انجام عملیاتی نظیر ریجستر نمودن  کاربران بصورت  online ، ارائه راهنمائی و پشتیبانی فنی به کاربران و بهنگام سازی محصولات نرم افزاری استفاده می نمایند .
 •  برنامه های نظیر به نظیر ( Peer-to-Peer application ) . این نوع از  برنامه ها،  برنامه های خوداتکائی ( Stand-alone ) می باشند که از اینترنت بعنوان بستر ارتباطی خود با سایر کاربرانی که نمونه هائی از برنامه رااجراء می نمایند ، استفاده می نمایند .

[/tab][tab title=”قسمت هایی از متن (۲)”]

ASP.NET و پتانسیل ها ی مربوطه

ASP.NET ، پلات فرمی است که از آن بمنظور ایجاد برنامه های وب و سرویس های وب با نظارت و مدیریت IIS، استفاده می گردد. ASP.NET تنها گزینه و روش موجود بمنظور ایجاد یک برنامه وب نبوده و در این راستا می توان از تکنولوژی های دیگر نظیر CGI نیز استفاده کرد . چیزی که ASP.NET را از سایر تکنولوژی های موجود متمایز می نماید ، ارتباط و یکپارچگی  لازم بین سرویس دهنده مایکروسافت ، برنامه نویسی ، دستیابی به داده و ابزارهای امنـیتی است . ASP.NET ، انسجام لازم  بمنظور پیاده سازی برنامه وب را ارائه و خود بعنوان بخشی از فریمورک دات نت مطرح و شامل چندین عنصر اساسی است :

 •  ابزارهای پیاده سازی وب مربوط به ویژوال استودیو دات نت . در این رابطه ابزارهای ویژوال لازم بمنظور طراحی صفحات وب و تمپلیت های برنامه نویسی ، مدیریت پروژه و ابزارهای لازم بمنظوربکارگیری برنامه های وب ، ارائه شده است .
 •  استفاده از namespace با نام System.Web . پتانسیل فوق، بخشی از فریمورک دات نت محسوب و شامل کلاس های لازم  برنامه نویسی بمنظور انجام عملیات مرتبط و مختص وب نظیر درخواست ها و پاسخ ها ی مبتنی بر HTTP ، مرورگرها و نامه های الکترونیکی است .
 • کنترل های سرویس دهنده و HTML . پتانسیل های فوق ، عناصر مورد نیاز بمنظور طراحی وپیاده سازی رابط کاربر بوده که از آنان بمنظور دریافت و جمع آوری اطلاعات از کاربر و ارائه پاسخ های لازم ، استفاده می گردد.

[/tab][tab title=”قسمت هایی از متن (۳)”]

مزایای ASP.NET ASP.NET

دارای مزایای متعددی نسبت به سایر پلات فرم ها ی ارائه شده بمنظور تولید برنامه های وب است . شاید مهمترین و شاخص ترین ویژگی آن ،  ارتباط  با سرویس دهنده ویندوز و ابزارهای برنامه نویسی است . برنامه های وبی که با استفاده از ASP.NET ایجاد می گردند ، بسادگی ایجاد ، اشکال زدائی و بکارگرفته خواهند شد چراکه انجام  عملیات فوق، توسط محیط پیاده سازی ویژوال استودیو دات نت بصورت یکپارچه و منسجم میسر می گردد . استفاده از ASP.NET توسط پیاده کنندگان برنامه های وب ، مزایای  زیر را بدنبال خواهد داشت :

 • بخش های اجرائی یک برنامه وب، ترجمه می گردند، بنابراین سرعت اجرای آنان بمراتب بیشتر از اسکریپت های تفسیری است .
 • بهنگام سازی On-the -fly ، برنامه های وب بکارگرفته شده بدون نیاز به راه اندازی مجدد سرویس دهنده
 • دستیابی به فریمورک دات نت که تسهیل در امر برنامه نویسی را بدنبال خواهد داشت .
 • استفاده از زبان برنامه نویسی شناخته شده و گسترده ویژوال بیسیک که بطور کامل امکانات برنامه نویسی شی گراء را حمایت می نماید.
 • معرفی زبان جدید ویژوال #C  که نسخه ای با نوع ایمن و شی گراء از زبان برنامه نویسی C است .
 • قابلیت ایجاد کنترل های سرویس دهنده سفارشی از کنترل ها ی موجود
 • اتوماسیون مدیریت وضعیت برای کنترل ها ی موجود بر یک صفحه وب  ، بدین ترتیب رفتار آنان دراکثر موارد مشابه کنترل های ویندوز می گردد.
 •  استفاده از امکانات امنیتی از قبل ایجاد شده در سرویس دهنده ویندوز و یا سایر روش های تائید و معتبر سازی
 •  ارتباط و پیوستگی با ADO.NET بمنظور دستیابی به بانک اطلاعاتی و ابزارهای طراحی  ارائه شده در ویژوال استودیو دات نت
 • حمایت کامل از XML ،CSS و سایر استانداردهای جدید مرتبط با وب
 •  دارای امکانات لازم و از قبل تعبیه شده در رابطه با caching صفحات بر روی سرویس دهنده که فرکانس درخواست آنان زیاد است ، محلی نمودن محتویات برای زبان های خاص و فرهنگ های متفاوت و تشخیص قابلیت های مرورگر

[/tab][/tabgroup]

[tabgroup][tab title=”نتیجه گیری / جمع بندی ” icon=”fa-pencil-square-o”]

استفاده از DNN در ادارات و سازمان‌های بزرگ (مثل بانک‌ها که ارائه‌دهنده‌ی خدمات مختلف آماری به طیف وسیعی از مراجعین هستند و همچنین مسئول اصلی ارائه‌ی خدمات بانکداری الکترونیک در راستای دولت الکترونیک می‌باشند) با توجه به گستردگی نیازمندی‌های آن و محدودیت‌های این محیط اصلاً توصیه نمی‌شود. در حالی که با داشتن مهارت‌ها و دانش‌های ابتدایی، جزئی و پراکنده نزد معدودی از همکاران سازمانی، فاقد برنامه‌های ساختیافته و نیروهای صاحب نظر و خبره در این زمینه‌ها هستیم، قابل پیش‌بینی است که در صورت درخواست مراجع بالاتر به ارائه‌ی این خدمات از بخش‌های مرتبط با فنآوری اطلاعات به عنوان مرجع اصلی ارائه‌ی خدمات فنآوری اطلاعات نخواهند توانست در زمان مناسب، پاسخ مناسبی ارائه کنند (سازمان غیر هوشمند یا بیهوش). متأسفانه در تولید نرم‌افزار آنقدر از استانداردهای جهانی فاصله گرفته‌ایم که حالا مجبوریم چند درجه نزول را بپذیریم و تولیدات درجه دوم خارجی را ملاک تولیدات جدید خود قرار دهیم و کار مهندسین نرم‌افزار ما مساوی باشد با کدنویسی و ماژول نویسی تحت ابزارهائی مثل DotNetNuke و Joomla و غیره. ای کاش حداقل این کار را خوب انجام دهیم[منبع]؛ از این رو توصیه می‌شود صرفاً به عنوان یک هدف واسط و کوتاه مدت به منظور یکپارچه کردن سیستم-های مختلف و متفاوت، آموزش همکاران در برنامه‌نویسی استاندارد و ماژولار و آشنایی با این محیط‌ها و همچنین پرورش نیروهای ماهر و تعدد ایشان، با اعمال برخی اصلاحات در شیوه برنامه‌نویسی از آن استفاده شود.در روشهای سنتی تولید نرم افزار غالبا کلیه نیازمندیها، فرآیند تولید، تکنولوژیهای مورد استفاده و مواردی این چنین به ازای هر نرم افزار جدید بررسی میشود و نرم افزار از ابتدا پیاده سازی میشود. این روش هزینه، زمان و انرژی زیادی را نیازمند میباشد. میدانیم که با توجه به ذات محصولات نرم افزاری اصولا موارد زیادی در فرآیند تولید و اجزای مختلف نرم افزارهای تولید مشترک میباشند. تکیه به اشتراکات، اصل اساسی در خطوط تولید میباشد.

آینده نگری به جای انتظار برای فرصتهاخطوط تولید به جای انتظار برای فرصت استفاده مجدد از اجزای پیش ساخته، با آینده نگری و شناخت دامنه از ابتدا میکوشند با رعایت اصولی ثابت و استقرار مناسب و معماری بهینه و خاص دامنه ، فرآیند تولید را بگونه ای هدایت کنند که بتوان با همساز کردن سرویس های موجود و تولید شده، خروجی ها و محصولات آتی را سریعتر تولید کرد.

[/tab][/tabgroup]

امنیت پرداخت و ضمانت ها

خرید و دانلود فوری

نسخه کامل و آماده
5900 تومانبرای دریافت نسخه کامل

75صفحه فارسی

فونت استاندارد/bzar/14

فرمت فایل WORDوPDF

دارای ضمانت بازگشت وجه

نسخه قابل ویرایش+نسخه آماده چاپ

دریافت فوری + ارسال به ایمیل

مقدمه
معماری امنیتی در وب در بستر دات نت
ASP.NET و پتانسیل ها ی مربوطه
مزایای ASP.NET
اجزاء فرم وب
تکامل تدریجی سرویس های وب
کالبد شکافی سرویس های وب
مصرف کننده سرویس
کارگزار سرویس وب
مدل برنامه نویسی سرویس های وب
فرمت عمومی داده
معماری مبتنی بر RPC
فراخوانی  همزمان توابع
ایجاد افزونگی
تجمع دردستیابی
Load balancing  و بروز اشکال
برخورد با مسائل غیرقابل پیش بینی
معماری مبتنی بر پیام
پیام های غیر همزمان
افزایش حجم عملیات پردازش
Interoperability
اشکالات و نارسایی‌ها
خط تولید نرم افزار چیست؟
خلاصه و نتیجه‌گیری
+ فهرست فارسی
مقدمه
معماری امنیتی در وب در بستر دات نت
ASP.NET و پتانسیل ها ی مربوطه
مزایای ASP.NET
اجزاء فرم وب
تکامل تدریجی سرویس های وب
کالبد شکافی سرویس های وب
مصرف کننده سرویس
کارگزار سرویس وب
مدل برنامه نویسی سرویس های وب
فرمت عمومی داده
معماری مبتنی بر RPC
فراخوانی  همزمان توابع
+ فهرست فارسی۲
ایجاد افزونگی
تجمع دردستیابی
Load balancing  و بروز اشکال
برخورد با مسائل غیرقابل پیش بینی
معماری مبتنی بر پیام
پیام های غیر همزمان
افزایش حجم عملیات پردازش
Interoperability
اشکالات و نارسایی‌ها
خط تولید نرم افزار چیست؟
خلاصه و نتیجه‌گیری
+ فهرست فارسی ۲

***************************

*************************************

پرداخت از درگاه امن شاپرک  با همکاری شرکت زرین پال صورت میگیرد

 ۱۵ درصد از درآمد فروش این فایل به کودکان سرطانی(موسسه خیریه کمک به کودکان سرطانی) اهدا میشود

پس از پرداخت،علاوه بر ارسال فوری فایل ها به ایمیلتان،مستقیماً به صورت اتوماتیک به لینک دانلود فایل ها  ارجاع داده میشوید.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی با ایمیل (MASTER@NEXAVARE.COM) یا شماره تماس پشتیبان (۰۹۳۶۹۲۵۴۳۲۹) در ارتباط باشیددرباره نویسنده

publisher2 69 نوشته در سیستم همکاری در خرید و فروش فایل نگزاوار دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.